اوقات شرعی 
 
  آمار سايت
مهمان : 480
اعضا عضو سایت : 11
اعضا آنلاین : 0
امروز : 934
ديروز : 1638
ماه : 2572
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا

اطلاعیه روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز

احتراما با عنایت به اینکه باشگاه شهرداری تبریز از زمان صعود به لیگ برتر و حضور در رقابتهای این دوره لیگ ،همواره اخلاق را سرلوحه امور خود قرار داده و سیاست همکاری و مدارا را در پیش گرفته و تاکنون که 24 هفته از رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور سپری شده ،در برابر انواع ناملایمتها ، کم مهری های برخی افراد اعم از داوران، برنامه ریزان و... سیاست مدارا و عدم جنجال رسانه ای را در پیش گرفته و بدلیل حفظ جایگاه و شان والای ورزش کشور اقدام به هیچگونه اعتراض جنجالی وتنش زا نکرده ،ولی حال بر خود وظیفه میدانیم بدلیل جلوگیری از هرگونه اعمال کم مهری و کم لطفی و به جهت عدم تضییع حق و حقوق باشگاه شهرداری تبریز، هواداران و مردم شریف و فوتبالدوست تبریز توجه حضرات محترم را به موارد ذیل جلب نموده و امید اینرا داریم که با رعایت و توجه ویژه به موارد مذکور از تضییع حق و حقوق این باشگاه مردمی و تیم فوتبال شهرداری تبریز جلوگیریهای لازم بعمل آید.
سه شنبه 10 اسفند 1389

درخشان:تمام تلاشمان برای بقاء در لیگ برتر خواهد بود

حمید درخشان از بکارگیری تمام عوامل تیم برای بقاء دررقابتهای لیگ برتر خبرداد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،حمید درخشان گفت:تمام ناداوری هائی که علیه شهرداری تبریز صورت گرفته مدارکش موجود هست و در برنامه 90 هم کارشناسان داوری در این مورد نظر داده و حقانیت تیم شهرداری تبریز ثابت شده است . سرمربی تیم شهرداری تبریز افزود:اگر ما این حرف ها را قبل از برنامه 90 میزدیم میگفتند که زود قضاوت کردید ولی الان که این حرف زده میشود، حقانیت تیم شهرداری تبریز در برنامه 90 ثابت شده و نشان داده شد که در برابر پیکان قزوین حق تیم ما باخت نبود .
سه شنبه 10 اسفند 1389

انتخاب سهرابی به عنوان عضو علی البدل هيئت رئيسه سازمان ليگ

میرمعصوم سهرابی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز به عنوان عضو علی البدل هيئت رئيسه سازمان ليگ برتر انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، در جلسه روز سه شنبه 3 اسفندماه سازمان ليگ با باشگاه‌های فرهنگی ورزشی کشور ، که در ساختمان جديد سازمان ليگ برگزار شد ، انتخابات هيات رييسه سازمان ليگ انجام گرفته و اعضاي جديد هيات رييسه مشخص شدند.
سه شنبه 3 اسفند 1389

سازمان ورزش نائب قهرمانی مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری تبریزرابدست آورد

سازمان ورزش شهرداری تبریز،مقام دوم مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری تبریزرا کسب کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری تبریز،مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری تبریز گرامیداشت دهه فجر که بمناسبت ایام الله مبارک دهه فجر مابین کارکنان مناطق و سازمانها وشرکتهای وابسته شهرداری تبریز برگزار شد از تاریخ 17 بهمن ماه با حضور 30 تیم،بصورت 6 گروه 5 تیمی آغاز گزدید
يکشنبه 1 اسفند 1389

اهداء 29 جایزه برای گرامیداشت سالروزحماسه تاریخی 29 بهمن 56مردم تبریز

سازمان ورزش شهرداری تبریز برای گرامیداشت سالروز قیام وحماسه تاریخی مردم تبریز در 29 بهمن سال 56 به 29 نفر جایزه اهداء نمود. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،در جریان برگزاری دیدار تیمهای شهرداری تبریز و صبای قم سازمان ورزش طی مراسمی که بین دو نیمه انجام گرفت به قید قرعه برای 29 نفر از تماشاگران حاضر در ورزشگاه برای پاسداشت روز 29 بهمن جوائزی اهداء کرد
شنبه 30 بهمن 1389

سازمان ورزش شهرداری تبریز قهرمانی مسابقات سبک ایشین ریوکاراته اکیناوائی کشور رابدست آورد.

سازمان ورزش شهرداری تبریز فاتح مسابقات سبک ایشین ریوکاراته اکیناوائی کشور شد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،این مسابقات با میزبانی سازمان ورزش شهرداری تبریزدر 3 رده سنی نوجوانان،جوانان و بزرگسالان در دو بخش کاتا وکمیته و با حضور 24 تیم در کاتا و 22 تیم در کمیته . بمناست بزرگداشت سالروز قیام تاریخی 29 بهمن مردم تبریز در سال 56 برگزار شد.
شنبه 30 بهمن 1389

شهردار تبريز خبر داد: احداث 4 استاديوم پنج هزار نفري در تبريز

شهردار تبريز گفت: در سال آينده شهرداري تبريز براي احداث چهار استاديوم پنج هزار نفري در چهار نقطه تبريز برنامه‌ريزي خواهد كرد. مهندس نوين با اعلام اين خبر از موافقت اعضاي شوراي اسلامي شهر با اين طرح خبر داد و افزود: اين استاديوم‌ها در راستاي تأمين و توسعه فضاهاي ورزشي استان و تبريز ، كمك به توسعه ورزش در بين جوانان و پاسخگويي به نيازهاي رفاهي ورزشي قشر عظيمي از جوانان در دستور كار شوراي اسلامي شهر و شهرداري قرار گرفته و تلاش خواهد شد مراحل اجرايي اين استاديوم‌ها در سال آينده آغاز شود.
پنجشنبه 28 بهمن 1389

"سيدمهدي سيدعلي"داور ديدار شهرداري تبریز با صبای قم

ديدار تيم هاي فوتبال شهرداري تبريز و صباي قم از هفته بيست و سوم رقابت هاي ليگ دسته برتر باشگاه هاي کشور با قضاوت 'سيدمهدي سيدعلي' برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، اين دیدار که ساعت 15 جمعه 29 بهمن در ورزشگاه يادگار امام (ره )تبريز برگزار خواهد شد و حميد غمزه و سخاوت سليمان نژاد کمک هاي اول و دوم ''سيد علي'' در اين ديدار خواهند بود.
پنجشنبه 28 بهمن 1389

میرمعصوم سهرابی : رتبه شهرداری تبریز در لیگ برتر تک رقمی خواهد بود .

میرمعصوم سهرابی مدیرعامل سازمان ورزش اظهار امیدواری کرد رتبه شهرداری تبریز در لیگ برتر را تک رقمی باشد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،میرمعصوم سهرابی درموردبازی با نفت آبادان گفت :بازی با نفت آبادان بازی بسیار سختی بود ولی با تلاش بازیکنان و با درایت کادرفنی توانستیم یک امتیاز این دیدار را کسب کنیم و البته در صورت دقت بیشتر بازیکنان میتوانستیم هر 3 امتیاز این بازی را کسب کنیم ولی با توجه به فشار تماشاگران آبادانی نتوانستیم در نیمه دوم نتیجه را حفظ کنیم ولی با این حال از نتیجه این مسابقه راضی هستم .
پنجشنبه 28 بهمن 1389

شهردارتبریزعنوان کرد:احداث 35 هزار مترمربع فضای ورزشی ازسوی شهرداری تبریز

شهردار تبریز از ایجاد و احداث بالغ بر 35 هزار متر مربع فضای ورزشی توسط شهرداری تبریز طی سالیان اخیر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، مهندس نوین در مراسم بهره‌برداری از سالن چند منظوره مشروطه با اعلام این مطلب ایجاد این حجم از فضاهای ورزشی را باعث افزایش سرانه فضاهای ورزشی تبریز و زمینه‌ساز افزایش نشاط و رفاه اجتماعی دانست و افزود: شهرداری تبریز طی سال‌های اخیر بیش از دیگر دستگاه‌های متولی ، در ایجاد و توسعه فضاهای فرهنگی ورزشی پیشگام بوده و نقش قابل توجهی در افزایش سرانه این قبیل فضاها داشته است.
چهارشنبه 27 بهمن 1389