اوقات شرعی 
 
  آمار سايت
مهمان : 1842
اعضا عضو سایت : 11
اعضا آنلاین : 0
امروز : 215
ديروز : 2504
ماه : 11134
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا

افزایش 3 میلیارد تومانی بودجه باشگاه شهرداری تبریز

اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز با تصویب طرحی سه فوریتی ، بودجه باشگاه شهرداری تبریز را 30 میلیارد ریال افزایش دادند. به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز ، در پی صعود مقتدرانه تیم فوتبال شهرداری تبریز به لیگ برتر ، 8 عضو شورای اسلامی شهر تبریز صبح امروز و در جلسه علنی این شورا با تقدیم طرحی سه فوریتی به هیأت رییسه خواستار افزوده شدن 30 میلیارد ریال بودجه اضافی به بودجه مصوب باشگاه شهرداری برای حضور پرقدرت در رقابت های این فصل لیگ برتر شدند که این طرح با اکثریت قاطع آرا به تصویب رسید.
يکشنبه 6 تير 1389

تجلیل از بازیکنان ، مربیان ، پیشکسوتان و اعضای کادر فنی تیم شهرداری تبریز

جشن با شکوه قهرمانی و صعود تیم فوتبال شهرداری تبریز به لیگ برتر ، با پیروزی در آخرین بازی فصل و تداوم شکست ناپذیری این تیم تکمیل شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز ، در سالروز میلاد قطب عالم امکان حضرت علی (ع) و با حضور ده ها هزار نفر از هواداران فوتبال ، جشن بزرگ صعود تیم فوتبال شهرداری تبریز همزمان با آخرین دیدار این تیم برابر اتکا گلستان در ورزشگاه 70 هزار نفری یادگار امام (ره) برگزارگردید.
يکشنبه 6 تير 1389

برگزاری باشکوه جشن صعود به لیگ برتر تیم فوتبال شهرداری تبریز

جشن باشکوه صعود وقهرمانی تیم فوتبال شهرداری تبریز به لیگ برتر برگزار شد به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، این جشن که همزمان با 13 رجب سالروز ولادت امیر مومنان حضرت علی (ع) برگزار شد مورد استقبال تماشاگران و حاضرین قرار گرفت
يکشنبه 6 تير 1389

اقدام قابل تقدیر نیروی انتظامی استان آذربایجانشرقی در دیدار دو تیم شهرداری تبریز واتکا گلستان

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،نیروی انتظامی استان آذربایجانشرقی در اقدامی قابل تقدیر و تحسین برانگیز در دیدار دو تیم شهرداری تبریز و اتکا گلستان با اهداء گل به تماشاگران حاضر در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز از حضور پرشور و منظم آنان تشکر نمود.
يکشنبه 6 تير 1389

صعود مقتدارنه تیم شهرداری تبریز به لیگ برتر پس از 12 سال دوري از سطح اول فوتبال ايران

تيم فوتبال شهرداري تبريز در هفته بيست و ششم و پاياني رقابتهاي ليگ يک باشگاه هاي فوتبال کشور با کسب پيروزي مقابل تيم اتکا گلستان و رکورد شکست ناپذيري خود را حفظ نمود. در ديدار دو تيم که با حضور هشت هزار تماشاگر در ورزشگاه" يادگار امام (ره) تبريز به مصاف هم رفتند در پايان، تيم شهرداری با نتيجه يک بر صفر ميهمان خود اتکا گلستان را از پيش روي برداشت .
يکشنبه 6 تير 1389

شهردار تبریز خبرداد:جشن صعود شهرداری تبریز ، همزمان با 13 رجب

شهردار تبریز از برپایی جشن بزرگ صعود تیم فوتبال شهرداری همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام علی (ع) خبرداد. به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز ، مهندس نوین با اعلام این خبر گفت: این جشن با هماهنگی و برنامه ریزی سازمان ورزش شهرداری تبریز و همزمان با دیدار هفته پایانی تیم با اتکا تهران در ورزشگاه یادگارامام (ره) و با حضور هواداران فوتبال و شهروندان تبریزی برگزار خواهد شد و طی آن از تلاش های بازیکنان تیم و اعضای کادر فنی و مربیان در طول فصل قدردانی خواهد شد.
چهارشنبه 2 تير 1389

در هفته بیست وپنجم مسابقات فوتبال دسته اول،شهرداری تبریز رکورد شکست ناپذیری خود راحفظ نمود

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،در هفته بیست و پنجم لیگ دسته یک فوتبال کشور ،شهرداري تبریز قهرمان زودهنگام ومقتدر گروه یک ، رکورد شکست ناپذيري خود را ادامه داده و در دیدار عصر دوشنبه خود مقابل پيام مخابرات شيراز این تیم را برد.
دوشنبه 31 خرداد 1389

برگزاری دوره های آموزشی اسکیت توسط سازمان ورزش

سازمان ورزش شهرداری تبریز دوره های آموزشی اسکیت را برگزار مینماید به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز ،این دوره های آموزشی بمنظور پرکردن اوقات فراغت در ایام تابستان و توسعه ورزشهای همگانی وقهرمانی برای شهروندان برگزار خواهد شد.
يکشنبه 30 خرداد 1389

شهرداري تبريز عنوان شکست نا پذیری خودرا با غلبه بر سپاهان نوين حفظ کرد

تيم فوتبال شهرداري تبريز با غلبه بر تیم سپاهان نوين اصفهان شکست ناپذيري خود در مسابقات لیگ دسته یک را حفظ کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، در این ديداراين که عصر چهارشنبه در ورزشگاه اختصاصي تراکتورسازي تبريز از هفته بيست و چهارم رقابتهاي فوتبال دسته اول کشور، برگزار شد، تيم شهرداري تبريز توانست با گل علی کریمی در دقیقه 32 حريف خود را شکست دهد تا همچنان شکست ناپذيري خود در مسابقات لیگ دسته یک را حفظ کند.
پنجشنبه 27 خرداد 1389

تبريك رييس سازمان تربيت بدني بمناسبت صعود شهرداري تبريز را به ليگ برتر

دكتر سعيد لو:فوتبال تبريز به سوي موفقيت حركت مي كند معاون رييس جمهور و رييس سازمان تربيت بدني در پيامي صعود تيم شهرداري تبريز به ليگ برتر فوتبال ايران را تبريك گفت. در پيام دكتر علي سعيد لو آمده است:صعود تيم فوتبال شهرداري تبريز را به همه اهالي فوتبال كه در يك سال پر شور و فشرده در مسابقات دسته اول حضور داشتند، به خصوص دوستان و هواداران پرشور شهرداري تبريز تبريك مي گويم. بي شك اين موفقيت نشان از تلاش و برنامه ريزي صورت گرفته در اين باشگاه است و نشان از حرکت فوتبال تبریز به سوی موفقیت است.
چهارشنبه 26 خرداد 1389