اوقات شرعی 
 
  آمار سايت
مهمان : 2628
اعضا عضو سایت : 11
اعضا آنلاین : 3
امروز : 2041
ديروز : 2774
ماه : 10446
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا

شکست شهرداری از استقلال در اولین دیدار

تیم فوتبال شهرداری تبریز در اولین دیدار خود ، مغلوب تیم استقلال تهران شد. به گزارش روایط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، دراین ديدار تيم‌هاي شهرداري تبريز و استقلال از ساعت 17:30 در دیدار افتتاحیه ليگ برتر دوره دهم در استادیوم يادگار امام(ره) تبريز با حضور 35 هزار تماشاگر به مصاف هم رفتند که در پایان بازی استقلال تهران با نتیجه 3 بر 2 تیم شهرداری را شکست داد. براساس این گزارش ،تیم شهرداری موفق شد با گل زودهنگام و زیبای سعید دقیقی در دقیقه 3 دروازه استقلال پرآوازه را باز کند تا اولین گل لیگ دهم بنام سعید دقیقی و تیم شهرداری تبریز به ثبت برسد.
سه شنبه 5 مرداد 1389

سهرابی اعلام کرد : آمادگی باشگاه شهرداری برای تحویل گرفتن ورزشگاه یادگار امام(ره) ورفع نواقصات آن

مدیرعامل باشگاه شهرداری تبریز با اشاره به رقابت نابرابر تیم های متمول و کم توان مالی در لیگ برتر فوتبال گفت: بودجه تصویب شده برای حضور تیم فوتبال شهرداری در لیگ برتر هفت میلیارد تومان است. میرمعصوم سهرابی ظهر چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتی افزود: پیش از این بودجه این باشگاه چهار میلیارد تومان بود که با لایحه اخیر شهردار و تصویب اعضای شورا به هفت میلیارد افزایش یافت. وی با بیان اینکه براساس این لایحه باید 30 تا 40 درصد از هفت میلیارد تومان یاد شده از سوی خود باشگاه درآمدزایی شود، افزود: تاکنون با اسپانسرهای مختلف در خصوص تامین بخشی از هزینه های این تیم گفتگو شده و توافقاتی به عمل آمده است. سهرابی با بیان اینکه رقابت در لیگ برتر با وجود تیم های متمول با اعتبار 20-30 میلیارد تومانی بسیار سخت شده است افزود: سیاست باشگاه شهرداری درست هزینه کردن و بهترین بهره وری از اعتبارات تخصیص یافته است.
جمعه 1 مرداد 1389

میثاقیان:مقابل استقلال و پرسپوليس نتيجه خوبي گرفته‌ام

سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت: در هر تيمي كه بوده‌ام مقابل پرسپوليس و استقلال بهترين نتيجه را گرفته‌ام. اکبر میثاقیان پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: عملکرد یکسال گذشته من نشان داد علاوه بر اینکه هرگز وارد حاشیه نشدم بلکه تیمم هم از نظر فنی و هم از نظر اخلاقی از سوی فدراسیون بهترین تیم لیگ یک معرفی شد. وی همچنین وجود نظم و انضباط در باشگاه را عامل دیگر دوری از حاشیه خواند و تصریح کرد:‌باشگاه شهرداری تبریز دارای انضباط دقیقی است و فضای موجود به هیچیک از عوامل تیم اجازه ورود به مسایل حاشیه ای را نمی دهد.
جمعه 1 مرداد 1389

اعلام اسامی کامل وشماره پیراهنهای بازیکنان تیم فوتبال شهرداری تبریزبرای حضوردرلیگ برترفوتبال کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،اسامی وشماره پیراهنهای بازیکنان تیم فوتبال شهرداری تبریز برای حضور در دوره دهم لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور بشرح ذیل اعلام گردید: مسعود همامی (1) ،علی رضائی (21) ،داوود نوشی صوفیانی (22)،ابراهیم ابرقوئی (5) ،روح الله بهرامی (30) ،محسن نیسانی (20) ،حبیب گردانی (3) ،مهدی محمدپور(4) ،علی درخشان (2) ،بهنام داداش وند (13) ،رسول علیزاده (6) ،رسول پیرزاده (23) ،محمد سهیمی (17) ،شهرام گودرزی (11) ،محمدایرانپوریان (18) ، میثم بائو (8) ، وریاغفوری (7) ،سعید دقیقی (19) ،محمدرضا طهماسبی (9) ،علی کریمی (10) ،کارلوس ادواردوسوآرس(24) ، بابک حاتمی (16) ،بهنام بیراوند (15) ،محمدرضا زینال خیری(14).
پنجشنبه 31 تير 1389

دروازه بان سوم هم به شهرداري پیوست.

دروازه بان سوم شهرداري تبریز پس از ثبت قرارداد خود به این تیم پیوست. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،داوود نوشی صوفياني دروازه بان زير 23 سال راه‌آهن، با عقد قرار داد دوساله به عنوان سنگربان سوم به شهرداري تبريز پيوست . گفتنی است: اين سنگربان که دروازه‌بان تيم ملي جوانان ايران بود که تا قبل از پیوستن به راه آهن عضوتیم شهردای تبریز بوده وبرای این تیم بازی کرده است .
دوشنبه 28 تير 1389

سهرابي: ميثاقيان به تراكتورسازي نمي‌رود

مديرعامل باشگاه شهرداري تبريز گفت: اكبر ميثاقيان براي مربيگري به تراكتورسازي نمي‌رود. مير معصوم سهرابي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره اينكه گفته مي شود قرار است اكبر ميثاقيان به جاي فراز كمالوند در تراكتورسازي مربيگري كند، اظهار داشت: اين اخبار شايعه است. هيچ مقام استاني تماسي نه با اكبر ميثاقيان و نه باشگاه شهرداري تبريز نگرفته است. اگر كمالوند هم منشوري باشد دليل نمي شود ميثاقيان به تراكتورسازي برود.
يکشنبه 27 تير 1389

تساوي شهرداري تبریز و صباي قم

دو تیم شهرداری تبریز و صبای قم در دیدار تدارکاتی خود به تساوی دست یافتند. به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، دیدار دو تیم شهرداری تبریز و صبای قم که بعنوان آخرین دیدار تدارکاتی انجام شد ،در ورزشگاه غیانوری انجام یافته و با نتیجه تساوی به پایان رسید. این گزارش می افزاید:گل تیم شهرداری را در این بازی رسول علیزاده در دقیقه 40 و گل تساوی صبای قم را مرتضی کاشی در دقیقه 75 به ثمر رساند.
شنبه 26 تير 1389

صعود تيم فوتبال شهرداري نوين به لیگ دسته سه کشور

تيم فوتبال شهرداري نوين علاوه بر قهرمانی در ليگ استاني به ليگ سه كشور راه يافت . به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،تیم فوتبال شهرداری نوین در آخرين ديدار خود با پیروزی در مقابل صنعت برق آذربایجان به مقام قهرمانی لیگ استان دست یافته وبه دسته سه صعود کرد. این گزارش می افزاید:تیم فوتبال شهرداری نوین که به سرمربیگری میر علی صالح پناهی در این دوره از رقابتها حضور داشت توانست با اقتدار هم قهرمان لیگ استان گردیده وهم به لیگ دسته سه صعود کند. گفتنی است رقابتهای دسته سه فوتبال کشور از مهرماه سالجاری آغاز خواهد شد.
جمعه 25 تير 1389

ازسوی سازمان لیگ اعلام شد:تغییر زمان دیدار دو تیم شهرداری تبریز واستقلال تهران

سازمان لیگ طی اطلاعیه ای تغییر زمان دیدار دو تیم شهرداری تبریز و استقلال تهران را اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، سازمان لیگ در اطلاعیه ای برنامه دیدارهای لیگ برتر را تا هفته چهارم اعلام کرد که طبق این برنامه زمان دیدار دو تیم شهرداری تبریز و استقلال تهران از روز سه شنبه 89/5/5 به روز دوشنبه 89/5/4 ساعت 17:30 استادیوم یادگار امام (ره) تبریز ،تغییر یافت.
چهارشنبه 23 تير 1389

برتری تیم فوتبال شهرداری تبریز برابر منتخب نیروی انتظامی

تیم فوتبال شهرداری تبریز برابر تیم منتخب نیروی انتظامی به برتری دست یافت به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، این دیدار که بعنوان اولین مسابقه تدارکاتی تیم فوتبال شهرداری تبریز در تهران انجام یافت تیم شهرداری موفق شد با تک گل دقیقه 76 سعید دقیقی به پیروزی دست یافته و توانست با روحیه ای مضاعف خود را برای دیدارهای لیگ برتر آماده کند.
چهارشنبه 23 تير 1389