اوقات شرعی 
 
  آمار سايت
مهمان : 641
اعضا عضو سایت : 11
اعضا آنلاین : 2
امروز : 632
ديروز : 1056
ماه : 45357
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا

تغییر آدرس سایت سازمان ورزش شهرداری تبریز

آدرس سایت سازمان ورزش شهرداری تبریز تغییرکرد. براساس این گزارش،هوادران وعلاقمندان پس از این میتوانند با مراجعه به آدرس جدید از اخبار و رویدادهای سازمان ورزش و علی الخصوص تیم فویبال شهرداری تبریز آگاهی یابند. آدرس جدید: www.sport.tabriz.ir
دوشنبه 18 مرداد 1389

معرفی مسئول کانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری تبریز

مسئول کانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری تبریز معرفی شد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،دکتر میر معصوم سهرابی طی حکمی منوچهر جعفری را به عنوان مسئول کانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری تبریز معرفی کرد. براساس این گزارش، دکتر سهرابی در این حکم با معرفی جعفری به عنوان مسئول کانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری تبریز اظهار امیدواری کرد وی با تمام همت و تلاش خود هر چه سریعتر و بارعایت موازین اسلامی و ارزشهای دینی و در نظر گرفتن منافع ومصالح ملی اقدام به راه اندازی این کانون نماید.
يکشنبه 17 مرداد 1389

ميثاقيان:تیم شهرداری بدلیل تغییرات نفرات، هنوز آمادگی لازم را بدست نیاورده است

سرمربي شهرداري تبريز گفت: تيم ما به دليل اينکه در ابتداي فصل از لحاظ نفرات با تغييراتي مواجه شد، هنوز نتوانسته است هماهنگي لازم را به دست بياورد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،اکبر ميثاقيان پس از تساوي تيم شهرداری مقابل تراکتورسازي تبريز در نشست مطبوعاتي پس از بازي اظهار داشت: حريف شخصيت قهرماني دارد، چرا که با استفاده از مهره‌‌هايي که در فصل جاري جذب کرده و حفظ بازيکنان شاخص، به آهنگ تيمي‌اش انسجام بخشيده و بي‌ترديد در پايان فصل مي‌تواند بين 3 تيم برتر ليگ قرار بگيرد.
پنجشنبه 14 مرداد 1389

تساوي در شهرآورد تبريز و كسب اولين امتياز براي شهرداري

شهرآورد تبریز با تساوي يک بر يک به پايان رسيد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،شهرآورد تبریز که با ديدار تيم‌هاي شهرداري تبريز و تراکتورسازي تبريز از هفته سوم ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران از ساعت 17:20 پنجشنبه 14 مردادماه در ورزشگاه خالي از تماشاگر يادگار امام(ره) برگزار شد که اين ديدار در پايان با نتيجه تساوي يک بر يک به پايان رسيد.
پنجشنبه 14 مرداد 1389

میثاقیان: دیدار تیم شهرداری مقابل تراکتورسازی دیدارسختی برای هردوتیم است.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز گفت: دیدار تیم شهرداری مقابل تراکتورسازی دیدارسختی برای هردوتیم است. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،اکبرمیثاقیان افزود: تراکتورسازی از مربی صاحب سبک وبازیکنان شایسته برخوردار است و برای قهرمانی بسته شده و البته شهرداری هم تیم سختکوشی است و تیم ما روزبه روز بهتر و هماهنگ تر بازی خواهد کرد.
چهارشنبه 13 مرداد 1389

سهرابی: حضورتماشاگران دردربی شهر تبریزمی توانست بر جذابیتهای این دیدار بیافزاید.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز درخصوص دیدار تیم های شهرداری وتراکتورسازی گفت: این دیداربا توجه به شرایط دوتیم درجدول رده بندی و وضعیت تیمها رقابتی حساس خواهد بود ولی هدف اصلی ما دراین مسابقه ارائه بازی جوانمردانه است.
چهارشنبه 13 مرداد 1389

برگزاری نشست تخصصی مسئولین فرهنگی باشگاههای لیگ برتر

نشست تخصصی مسئولین فرهنگی باشگاههای لیگ برتر روز دوشنبه 18/5/89 از ساعت 10 صبح الی 13 در محل فدراسیون فوتبال با حضور علی کفاشیان رئیس فدراسیون و معاونت فرهنگی سازمان تربیت بدنی در حالی برگزار خواهد شد که اعضا موارد زیر را مورد بررسی قرار می دهند.
چهارشنبه 13 مرداد 1389

شهرداری تبریز میزبان مرحله پایانی مسابقات قهرمانی نونهالان کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،در این دوره از رقابتهای نونهالان ،شهرداری تبریز میزبان مرحله پایانی مسابقات فوتبال دسته سوم دررده سنی نونهالان، قهرمانی کشور می باشد که از تاریخ 13/5/89 لغایت 19/5/89 در تبریز برگزار خواهد شد.
چهارشنبه 13 مرداد 1389

مدیرعامل سازمان ورزش خبرداد:تشکیل کانون هواداران تیم شهرداری تبریز

مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تبریزاز تشکیل فوری کانون هواداران این تیم خبرداد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،دکتر سهرابی با اعلام مطلب فوق گفت:بدنبال اتفاقات پیش آمده در بازی تیم شهرداری با استقلال تهران و محرومیت تماشاگران فهیم و پرشور این تیم از همراهی تیم در یک بازی خانگی و جریمه سنگین برای تیم، سازمان ورزش بامدنظرقراردادن ارزشهای دینی واخلاقی واصول حرفه ای فوتبال و بجهت ساماندهی تماشاگران اصیل این تیم مبادرت به تشکیل فوری کانون هواداران نموده است.
دوشنبه 11 مرداد 1389

میثاقیان : تبریز بهترین وپرشورترین تماشاگران دنیا را دارا میباشد

تبریز صاحب بهترین و پرشورترین تماشاگران فوتبال دنیا میباشد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،میثاقیان سرمربی تیم شهرداری تبریز، پس از پایان دیدارتیمهای شهرداری و استقلال ضمن بیان مطلب فوق گفت: با وجود اینکه تیم شهرداری پس از 12 سال به لیگ برتر راه یافته بود در نخستین دیدارش در برابر تیم پرافتخاراستقلال بازی خوبی را به نمایش گذاشت و مستحق شکست نبود و در دیدار با استقلال مغلوب تجربه بالای بازیکنان این تیم شد. میثاقیان اظهار داشت: تیم ما چندین فرصت مسلم گل را ازدست داد ولی اگر بازیکنان دقت لازم را داشتند می توانستیم برنده این دیدار باشیم که متاسفانه بی تجربگی و ناهماهنگی ناشی از نداشتن تمرین کافی منجر به این شکست شد.
سه شنبه 5 مرداد 1389