اوقات شرعی 
 
  آمار سايت
مهمان : 1228
اعضا عضو سایت : 11
اعضا آنلاین : 1
امروز : 108
ديروز : 1600
ماه : 36490
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا

مدیرعامل سازمان ورزش خبرداد:برگزاری پنجمین دوره مسابقات والیبال شهرداریهای کلانشهرهای کشور در تبریز

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز از برگزاری پنجمین دوره مسابقات والیبال شهرداریهای کلانشهرهای کشور در تبریز خبرداد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،میرمعصوم سهرابی با اعلام مطلب فوق اظهار داشت:این دوره از مسابقات با حضور تیمهای والیبال کلانشهرهای کشور از تاریخ 28 شهریورماه تا 3 مهرماه برگزار خواهد شد. سهرابی در ادامه افزود: تمام تلاشمان بر این خواهد بود که به عنوان یک میزبان مناسب برگزاری مسابقات به نحو احسن وعالی به پایان برسد.
چهارشنبه 17 شهريور 1389

برگزاری اردوی تدارکاتی تیم شهرداری تبریز در سرعین

تیم فوتبال شهرداری تبریز برای برگزاری یک اردوی تدارکاتی عازم سرعین شد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،میرعلی صالح پناه با بیان مطلب فوق اظهار داشت:برای تقویت روحی وروانی وجسمانی تیم یک اردوی تدارکاتی درسرعین برای تیم در نظر گرفته شده تا بازیکنان در تعطیلات دو هفته ای انسجام تیمی را حفظ کرده وبرای دیدارهای آتی تیم آمادگی لازم را حفظ نمایند. وی افزود:امروز شنبه 13 شهریور تبریز را به مقصد سرعین ترک میکنیم تا اردو را برگزار کنیم. صالح پناهی در پایان خاطرنشان کرد:در این اردوی تدارکاتی ، روز یکشنبه 14 شهریورماه ساعت 17 تیم شهرداری یک دیداردوستانه هم با تیم سپید رود رشت در ورزشگاه نیربرگزار خواهد کرد.
شنبه 13 شهريور 1389

حضور پرشور سازمان ورزش شهرداری تبریز در راهپیمائی روز قدس

سازمان ورزش شهرداری تبریز در راهپیمائی روز قدس امسال بصورت پرشور شرکت کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،پیرو اعلام حضور و دعوت سازمان ورزش شهرداری از همه کارکنان وبازیکنان و تیمهای پایه باشگاه شهرداری جهت حضور در راهپیمائی ، تعداد کثیری از کارکنان وبازیکنان این باشگاه در راهپیمائی وحدت بخش و استکبارستیز امسال بصورت پرشور شرکت نمود تا بار دیگر دوشادوش سایر آحاد جامعه و مردم شریف و قهرمان پرور تبریز به دشمنان قسم خورده اسلام وانقلاب بفهمانند در هر شرایط و هر زمان درکنار مردم از آرمانهای مقدس اسلام وامام راحل و انقلاب دفاع خواهند نمود.
شنبه 13 شهريور 1389

سهرابی:اقدامات فرهنگي تيم شهرداري تبریز از طريق کانون هواداران باشگاه در حال انجام است

مديرعامل باشگاه فرهنگي ورزشي شهرداري تبريز گفت:‌ اقدامات فرهنگي تيم شهرداري تبریز از طريق کانون هواداران باشگاه و سایت این کانون در حال انجام است به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، ميرمعصوم سهرابي گفت:توجه به تيم‌هاي پايه و زيرساخت‌هاي ورزش قهرماني اولويت مهم باشگاه فرهنگي ورزشي شهرداري تبريز است. ميرمعصوم سهرابي با اشاره به افت و خيزهاي تيم‌هاي باشگاه شهرداري تبريز بر برنامه‌ريزي طولاني مدت اين باشگاه براي رسيدن به موفقيت‌هاي ورزشي تاكيد كرد. وي با اشاره به حضور مقتدرانه تيم فوتبال شهرداري تبريز در ليگ برتر فوتبال اظهار داشت: تيم فوتبال شهرداري پس از ساليان متمادي در حالي در ليگ برتر حاضر شد كه عناوين به دست آمده در جريان ليگ دسته اول براي اين تيم يك ركورد محسوب مي‌شود و تا ساليان متمادي امكان تكرار تمام اين ركوردها وجود ندارد و اميدواريم در ليگ برتر نيز نماينده شايسته‌اي براي آذربايجان و تبريز باشيم.
شنبه 13 شهريور 1389

اطلاعیه سازمان ورزش شهرداری تبریز در خصوص حضور پرشور در راهپیمائی روز قدس

سازمان ورزش شهرداری تبریز با صدور اطلاعیه ای از تمامی ورزشکاران و دست اندرکاران ورزش استان و مردم شریف و قهرمان پرور و همیشه در صحنه تبریز و آذربایجان درخواست کرد تا با حضور پرشور در راهپیمائی روز قدس امسال ضمن تجدید میثاق با آرمانهای ملت مظلوم فلسطین و دفاع از مبارزات همه جانبه ایشان ،مشت محکمی به دهان یاوه گویان خارجی زده وانزجار ونفرت خود را از عوامل استکبار جهانی بخصوص رژیم غاصب صهیونیستی اعلام داشته و نشان خواهند داد تاآخرین لحظه در کنار مردم مظلوم وبی پناه فلسطین خواهند بود.
پنجشنبه 11 شهريور 1389

قهرمانی تیم فوتسال بانوان شهرداری تبریزدر مسابقات جام هلال

تیم فوتسال بانوان الف شهرداری تبریز در مسابقات جام هلال مقام قهرمانی را بدست آورد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،منافی سرمربی تیم فوتسال الف بانوان شهرداری تبریز با بیان مطلب فوق گفت:در این دوره از مسابقات که بین 4 تیم شهرداری الف ،شهرداری ب،هلال احمر وجوانان بسیج بصورت دوره ای برگزار گردید تیم فوتسال الف بانوان شهرداری تبریزمقام اول را بدست آورد.
چهارشنبه 10 شهريور 1389

شهرداری تبریز ؛ عنوان بهترین خط حمله لیگ را تاپایان هفته ششم بخود اختصاص داد

تیم فوتبال شهرداری تبریز در اولین فصل حضور در لیگ برتر تا پایان هفته ششم بهترین خط حمله لیگ را تصاحب کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،بازیکنان تیم شهرداری در 6 دیدار گذشته 13 گل به ثمر رسانده وعنوان بهترین خط حمله لیگ برترتا پایان هفته ششم را بخود اختصاص دادند.
چهارشنبه 3 شهريور 1389

در یک بازی پرگل شهرداري تبريز میزبان خود، صباي قم را متوقف کرد

درهفته ششم رقابتهاي فوتبال لیگ برتر ايران، تيم فوتبال شهرداری تبریز در یک بازی پرگل صباي قم را را متوقف کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، اين ديدار كه در ورزشگاه يادگار امام قم بین دو تیم شهردار تبریز و صبای قم برگزار گردید، دو تيم در پایان به نتيجه تساوي 4 بر 4 دست يافتند. براساس این گزارش ، گلهای این دیدار را برای تیم صبای قم ، هادي اصغري در دقايق 14، 27 و 45 و داود حقيقي در دقيقه 57 وبرای تیم شهرداری تبریز ، رسول پير زاده در دقيقه 25، شهرام گودرزي در دقيقه 32، سعيد دقيقي در دقيقه 71 و علي كريمي در دقيقه 77 به ثمر رساند.
دوشنبه 1 شهريور 1389

صعود تیم فوتبال نونهالان شهرداری تبریز به لیگ دسته دوم کشوری

تیم فوتبال نونهالان شهرداری تبریز موفق شد به لیگ دسته دوم کشوری صعود کند . به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز ، تیم نونهالان شهرداری تبریز در مرحله پایانی مسابقات نونهالان کشور که با حضور تیمهای شهرداری فومن ، سپاهان یاسوج ، پیروزی برازجان ، رسالت شاهرود به شهباز کرج و شهرداری تبریز به صورت دوره ای بمدت 6 روز برگزار گردید ، توانست با کسب امتیاز لازم به دسته دوم کشوری صعود نماید
شنبه 30 مرداد 1389

کارشناس فرهنگی نیروی انتظامی : بایستی در فعالیت های ورزشی به فرهنگ و اخلاق توجه ویژه ای داشت .

بایستی به بحث اخلاق ورفتار در ورزش بخصوص فوتبال توجه ویژه ای داشت به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز ، حسن پور از کارشناسان فرهنگی نیروی انتظامی استان در اولین جلسه هماهنگی و توجیهی لیدرها و هواداران باشگاه با ذکر مطلب فوق گفت : باشگاهها بایستی بر فعالیت های فرهنگی و اخلاقی در کنار فعالیت های ورزشی توجه بیشتری داشته باشند و به اعمال فرهنگی یعنی رفتار ، گفتار و کردار مناسب بهای لازم را بدهند.
جمعه 29 مرداد 1389