تاریخ : شنبه 20 آذر 1389     |     کد : 179

سهرابی: لغوبازی از لحاظ روحي و رواني تاثير بدي بر روي بازيكنان تيم شهرداری تبریزمیگذارد

مديرعامل سازمان ورزش شهرداري تبريز در رابطه با لغودیدار تیمهای شهرداری تبریز واستقلال گفت: در حالي كه ديروز 2 بازي در چارچوب ليگ برتر در تهران برگزار شد، امروز كه يك روز تعطيل است مسابقه تيم ما با استقلال به دليل آلودگي هوا لغو شد اما چرا بازيهاي ديروز لغو نشد مير معصوم سهرابي با اشاره به اعلام سازمان ليگ مبني بر تاخير 24 ساعته در برگزاري مسابقه تيم هاي فوتبال استقلال و شهرداري تبريز، گفت: فردا يك روز كاري و روز اول هفته است و ترافيك زيادي در تهران به وجود مي آيد. قطعا هواي فرداي تهران بهتر از امروز نيست.

مديرعامل سازمان ورزش شهرداري تبريز در رابطه با لغودیدار تیمهای شهرداری تبریز واستقلال گفت: در حالي كه ديروز 2 بازي در چارچوب ليگ برتر در تهران برگزار شد، امروز كه يك روز تعطيل است مسابقه تيم ما با استقلال به دليل آلودگي هوا لغو شد اما چرا بازيهاي ديروز لغو نشد

مير معصوم سهرابي با اشاره به اعلام سازمان ليگ مبني بر تاخير 24 ساعته در برگزاري مسابقه تيم هاي فوتبال استقلال و شهرداري تبريز، گفت: فردا يك روز كاري و روز اول هفته است و ترافيك زيادي در تهران به وجود مي آيد. قطعا هواي فرداي تهران بهتر از امروز نيست.

وي اظهار داشت: در حالي كه ساعت 21 امشب بليت بازگشت به تبريز را داشتيم بايد بر اساس قوانين، 24 ساعت در تهران بمانيم تا تكليف برگزاري مسابقه روشن شود.

وي ادامه داد: ممكن است فردا براي تهيه بليت بازگشت به تبريز با مشكل مواجه شويم.

مديرعامل باشگاه شهرداري تبريز در مورد تاثير لغو ديدار تيم هاي هاي استقلال تهران و شهرداري تبريز گفت: لغو اين ديدار علاوه بر هزينه هاي مالي كه براي ما خواهد داشت از لحاظ روحي و رواني نيز تاثير بدي بر روي بازيكنان تيم شهرداري تبريز مي گذارد.

وي تاكيد كرد: ما براي روبرو شدن با استقلال كاملا آماده بوديم ولي زماني كه قصد حركت به سمت ورزشگاه آزادي را داشتيم از لغو اين مسابقه مطلع شديم


مهدی شیرازی فر
نوشته شده در   شنبه 20 آذر 1389  ساعت  12:21   توسط   مهدی شیرازی فر    تعداد بازدید  501
ویرایش شده در يکشنبه 21 آذر 1389 ساعت 12:22 توسط مهدی شیرازی فر
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :