تاریخ : يکشنبه 21 آذر 1389     |     کد : 180

استقلال تهران توسط شهرداری تبریز متوقف شد

تیم استقلال تهران مقابل تیم شهرداری تبریز متوقف شد به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،تیم شهرداری توانست در آخرین دیدار باقی مانده از هفته نخست دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر،که روز شنبه 20 آذرماه برگزارشد،تیم استقلال تهران را در ورزشگاه آزادی متوقف کند.

تیم استقلال تهران مقابل تیم شهرداری تبریز متوقف شد

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،تیم شهرداری توانست در آخرین دیدار باقی مانده از هفته نخست دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر،که روز شنبه 20 آذرماه برگزارشد،تیم استقلال تهران را در ورزشگاه آزادی متوقف کند.

 قضاوت اين ديدار برعهده محمود رفيعي بود و بهرام نقوي و محمدرضا اميني كمك‌هاي رفيعي در اين بازي بودند که دو تیم به نتیجه مساوی صفر بر صفر رضایت داده و امتیازات این دیدار را تقسیم کردند .

این گزارش می افزاید:در 90+4 این دیدار میثم بائو فرصت مسلم برای گلزنی در مقابل استقلال از دست داد تا شهرداری نتواند در این دیدار به پیروزی دست یابد.

اخراج ایمان مبعلی در دقیقه‌ی ۴۰ از مهم‌ترین اتفاق‌های این بازی بود که اعتراض شدید بازیکنان استقلال را به همراه داشت. ولی دقایقی بعد رسول پیرزاده هم از تیم شهرداری تبریز اخراج شد تا دو تیم با بازیکنان برابر راهی رختکن شوند.

گفتنی است:این دیدار قرار بود عصر جمعه و همزمان با دیگر دیدارهای هفته هجدهم برگزار شود اما به دلائلی نامعلوم به روز شنبه موکول شد.


مهدی شیرازی فر
نوشته شده در   يکشنبه 21 آذر 1389  ساعت  12:30   توسط   مهدی شیرازی فر    تعداد بازدید  214
ویرایش شده در يکشنبه 21 آذر 1389 ساعت 12:44 توسط مهدی شیرازی فر
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :