تاریخ : دوشنبه 29 آذر 1389     |     کد : 183

درخشان: از همه بازيكنانم راضي هستم

سرمربي شهرداري تبريز گفت: از همه بازيكنانم راضي هستم و همه بي‌محابا و منطقي بازي كردند به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز ،حميد درخشان پس از پيروزي يك بر صفر مقابل نفت تهران گفت: قبل از بازي به بازيكنان گفتم گل را در دقايق پاياني بزنند چون به اين 3 امتياز احتياج داشتيم و بايد آن را به دست مي‌آورديم.

سرمربي شهرداري تبريز گفت: از همه بازيكنانم راضي هستم و همه بي‌محابا و منطقي بازي كردند

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز ،حميد درخشان پس از پيروزي يك بر صفر مقابل نفت تهران گفت: قبل از بازي به بازيكنان گفتم گل را در دقايق پاياني بزنند چون به اين 3 امتياز احتياج داشتيم و بايد آن را به دست مي‌آورديم.

وي ادامه داد: قبل از بازي به بازيكنان گفتم گل را در دقايق پاياني بزنند و اگر پنالتي هم گرفته نمي‌شد به گل مي‌رسيديم. در لحظات پاياني فشار بيشتري به حريف وارد كرديم، زيرا در اين صورت تيم نفت نمي‌توانست گل خورده را جبران كند.

سرمربي تيم شهرداري تبريز با بيان اينكه گاهي اوقات كسب 3 امتياز مهمتر از كيفت بازي است، اظهار داشت: در اين بازي به كيفيت فكر نمي‌كرديم و فقط به دنبال 3 امتياز بازي بوديم. تيم شهرداري در حال حاضر روبه‌رشد است و همان‌طور كه در بازي قبل مقابل استقلال به يك امتياز رسيديم، در اين ديدار نيز نفت را شكست داديم كه اين نشان از پيشرفت تيم شهرداري دارد.

درخشان در خصوص تغيير خط دفاعي شهرداري، عنوان كرد: براي اينكه در دفاع بهترين باشيم خط دفاعي را تغيير داديم. ما به زمان نياز داريم تا رفته‌رفته بهتر شويم.

وي در خصوص پنالتي در اين بازي گفت: پنالتي حق ما بود و فكر مي‌كنم كه به درستي اعلام شد. حتي يك خطاي پنالتي نيز روي غفوري انجام شد كه داور از آن چشمگيري كرد، اما در مجموع از نحوه قضاوت داوران راضي هستم.


مهدی شیرازی فر
نوشته شده در   دوشنبه 29 آذر 1389  ساعت  01:06   توسط   مهدی شیرازی فر    تعداد بازدید  178
ویرایش شده در پنجشنبه 2 دي 1389 ساعت 01:09 توسط مهدی شیرازی فر
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :