تاریخ : پنجشنبه 2 دي 1389     |     کد : 185

حميد درخشان:بازی متفاوتی نسبت به گذشته مقابل تراکتور به نمایش خواهیم گذاشت

سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت: شهرداري هر هفته بهتر از هفته قبل مي شود و بازی متفاوتی نسبت به گذشته مقابل تراکتور به نمایش خواهیم گذاشت به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز ،درخشان اظهار كرد: بازي با تراكتورسازي هم مانند مسابقات ديگر سه امتياز داشته و واقعا هيچ حساسيتي براي من ندارد. اين شرايط براي بازيكنان شهرداري هم وجود داشته و به سهم خودم سعي كردم چنين ديدگاهي را به آنها بيشتر القا كنم. به هر حال اين دو تيم همشهري هستند اما بايد درك كنند در صورت كسب هر نتيجه‌اي مثل گذشته امتياز مي‌گيرند يا از دست مي‌دهند.

سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت: شهرداري هر هفته بهتر از هفته قبل مي شود و بازی متفاوتی نسبت به گذشته مقابل تراکتور به نمایش خواهیم گذاشت

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز ،درخشان اظهار كرد: بازي با تراكتورسازي هم مانند مسابقات ديگر سه امتياز داشته و واقعا هيچ حساسيتي براي من ندارد. اين شرايط براي بازيكنان شهرداري هم وجود داشته و به سهم خودم سعي كردم چنين ديدگاهي را به آنها بيشتر القا كنم. به هر حال اين دو تيم همشهري هستند اما بايد درك كنند در صورت كسب هر نتيجه‌اي مثل گذشته امتياز مي‌گيرند يا از دست مي‌دهند.

درخشان گفت: وقتي حساسيت اين بازي زياد شود، بازيكنان فكر مي‌كنند بايد عملكرد خارق‌العاده‌اي داشته باشند لذا از وضعيت عادي‌شان دور شده و ممكن است تمركز كافي نداشته باشند. بازيكنان ما نسبت به تراكتورسازي كم‌تجربه‌ هستند و برخي از آنها براي اولين سال در ليگ بازي مي‌كنند. در مقابل اين شرايط باعث مي‌شود تا ما صاحب يكسري جوان‌هاي باانگيزه باشيم.

وي خاطر نشان كرد: البته تيم شهرداري هنوز براي رشد و پيشرفت جا دارد و نبايد اينگونه طلقي شود كه اين تيم به مرز آمادگي كامل رسيده و هيچ خطري آن را تهديد نمي كند.

سرمربي شهرداري درباره تيم تراكتورسازي گفت: تراكتورسازي تيم خوبي است كه بازيكنان توانمند زيادي داشته و با پيروزي كه در بازي گذشته پيدا كردند در وضعيت روحي خوبي هم قرار دارند. جايگاه اين تيم در جدول هم بهتر از ماست و در ظاهر شرايط به سود آنها خواهد بود. البته به بازيكنان اعتقاد زيادي دارم، ما دو بازيكن مصدوم داريم اما ساير نفرات آماده هستند.

وي ابراز اميدواري كرد هواداران و علاقه مندان دو تيم با حضور در ورزشگاه و تشويق تيم هاي خود، شاهد يك بازي خوب از طرف هر دو تيم باشند.

ديدار برگشت دو تيم تراكتورسازي و شهرداري تبريز در هفته بيستم رقابت هاي ليگ برتر، در حالي ساعت 15 فردا در ورزشگاه يادگار امام ره تبريز برگزار مي شود كه دو تيم در ديدار رفت با تساوي يك بر يك به كار خود پايان داده بودند.

تراكتورسازي با 31 امتیاز در رده پنجم و شهرداري تبریز با 20 امتياز در رده چهاردهم جدول رده بندي هستند.


مهدی شیرازی فر
نوشته شده در   پنجشنبه 2 دي 1389  ساعت  01:29   توسط   مهدی شیرازی فر    تعداد بازدید  188
ویرایش شده در پنجشنبه 2 دي 1389 ساعت 01:34 توسط مهدی شیرازی فر
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :