آمار سايت
مهمان : 336
اعضا عضو سایت : 11
اعضا آنلاین : 0
امروز : 239
ديروز : 1521
ماه : 0
 
تاریخ : جمعه 27 اسفند 1395     |     کد : 3220

مدیرعامل سازمان ورزش؛

در قضیه ماشین سازی ضرر نکرده‌ایم

مدیرعامل سازمان ورزش گفت: نتایج ماشین‌سازی نباید بهانه‌ای برای ضعیف نشان دادن عملکرد درخشان باشگاه شهرداری تبریز شود

میرمعصوم سهرابی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهرداری تبریز در امر ورزش سه سیاست را پیگیر بوده که ورزش قهرمانی و ورزش کارمندی، توسعه ورزش همگانی و افزایش سرانه ورزش شهر می‌باشد.

وی گفت: وظیفه شهرداری تبریز در ورزش، قهرمانی و صعود به آسیا نیست، بلکه توجه به ورزش جوانان بوده و در راستای این سیاست بسیاری از تیم‌های ورزشی استان تحت حمایت شهرداری تبریز قرار گرفته است.

سهرابی گفت: فشار تیمداری در ورزش استان بر دوش شهرداری تبریز بوده و بسیاری از تیم‌های استان در مسابقات با حمایت شهرداری تبریز در مسابقات حضور می‌یابند.

مدیر سازمان ورزش شهرداری تبریز تصریح کرد: تقریبا تمامی تیم‌های تحت حمایت شهرداری تبریز در همان سال اول خود در لیگ دسته یک به لیگ برتر صعود کردند که می‌توان به تیم فوتبال، والیبال، بسکتبال شهرداری و تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز که تحت حمایت شهرداری است، اشاره کرد.

وی افزود: توجه به جوانان در فوتبال و فضا دادن با آنها سبب شده است که اکثر بازیکنان تیم فوتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر امروز از بازیکنان شاخص لیگ بوده و در تیم‌های امروز خود وزنه به شمار روند که می توان به محمد ایران پوریان، وریا غفوری، مهدی محمدپور، بهمن کامل، نوشی صوفیانی و .... اشاره کرد.

 

در قضیه ماشین‌سازی متضرر نشدیم

مدیر باشگاه ماشین‌سازی تبریز گفت: با تصمیم شهردار‌ محترم تبریز و تصویب در شورای اسلامی شهر تبریز، تیم ماشین‌سازی تحت حمایت شهرداری تبریز قرار گرفت و من مجری مصوبات هیات مدیره باشگاه بودم و این تیم در همان سال اول از لیگ دسته یک به لیگ برتر صعود کرد.

وی افزود: سال گذشته برای تیم ماشین‌سازی تا 15 هزار تماشاگر حضور یافتند و ماشین‌سازی از تیم‌های پرطرفدار فوتبال کشور است و اگر معیار تیمداری تعداد تماشاگر باشد، آن وقت باشگاه گسترش‌فولاد هم نباید تیمداری کند.

سهرابی گفت: کل هزینه باشگاه ماشین سازی در این سه سال در لیگ دسته 2، دسته 1 و لیگ برتر 12 میلیارد تومان شده است که ‌ امروز قیمت امتیاز این تیم تقریبا همین مقدار است و شهرداری بابت سرمایه‌گذاری در ماشین‌سازی متضرر نشده است.

وی گفت: تیم دوچرخه سواری شهرداری تبریز نایب قهرمان آسیا شده است، تیم والیبال تا مرحله پلی آف صعود کرده بود و بسکتبال نیز در مرحله پلی آف حضور دارد و تیم شیرجه شهرداری تبریز نیز نایب قهرمان ایران شده است.

سهرابی تاکید کرد: نتایج ماشین سازی نباید عملکرد درخشان باشگاه شهرداری تبریز را زیر سوال ببرد، هر چند معتقد هستم که در ماشین‌سازی پیشرفت داشته و سال گذشته در لیگ یک حضور داشته و امسال در لیگ برتر قرار دارد و امیدواریم تیم بتواند در لیگ برتر حضورش را تثبیت کند.

مدیر سازمان ورزش شهرداری تبریز گفت: ماشین سازی در شناسایی تبریز در قضیه 2018 کمک کرده و موجب شناسایی بیشتر شهر تبریز شده است.

وی بیان داشت: مدرسه فوتبال ماشین سازی امروز 500  نفر نوآموز دارد که در حال آموزش فوتبال به صورت اصولی به نونهالان است.

سهرابی در مورد نتایج تیم ماشین سازی تبریز گفت: نیم فصل اول مکان ورزشگاه تیم مشخص نبود و دائما ورزشگاه تیم ماشین‌سازی تغییر یافته و ما در هیچ بازی دور رفت میزبان نبودیم و تغییرات گسترده مکان بازی ها که دست ما نبود، سبب نتایج تیم و کاهش شدید تماشاگر این تیم شد.

مدیر باشگاه ماشین‌سازی تبریز قضیه 18 تیمی شدن لیگ برتر را تکذیب کرد و گفت: چنین موضوعی تا کنون در هیات رییسه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مطرح نشده است.

سهرابی گفت: از نتایح کاظمی راضی هستیم و در مورد مانوئل نیز ما شاکی هستیم و از وی به فیفا شکایت کردیم.

 

ساخت ورزشگاه 12 هزار نفری

سهرابی گفت: وظیفه شهرداری تبریز ساخت ورزشگاه‌های 20 یا 30 هزار نفری نیست و در راستای سیات توسعه اماکن ورزشی ورزشگاه‌های 5 هزار نفری مرزداران، الغدیر و صنعت تاسیس شده است.

سهرابی تاکید کرد: ساخت ورزشگاه 12 هزار نفری در خاوران آغاز شده است که برای بازی‌های کم تماشاگر کمک بزرگی به ورزشگاه یادگار امام(ره) خواهد بود.

وی گفت: ساخت سالن ها 2 الی 6 هزار نفری نیز در شهر توسط سازمان ورزش شهرداری صورت گرفته و زمینه ورزش همگانی برای آقایان و بانوان فراهم شده است.

وی افزود: در ورزش کارمندی شهرداری تبریز در 10 رشته آقایان و بانوان در سطح کشور صاحب مقام شده است و با برگزاری مسابقات کارمندی بین سازمان‌های شهرداری موجب نشاط  شادابی بین کارکنان شده است.

سهرابی تاکید کرد: 40 ایستگاه ورزش صبحگاهی توسط باشگاه شهرداری تبریز افتتاح و تعداد زیادی از شهروندان تحت حمایت ورزش صبحگاهی این سازمان قرار گرفته‌اند.

مدیر سازمان ورزش شهرداری تبریز تاکید کرد: یک سوم هزینه‌های باشگاه شهرداری را خودمان از طریق امکاناتی که در اختیار داریم، تامین می‌کنیم.

 


مهدی شیرازی فر
نوشته شده در   جمعه 27 اسفند 1395  ساعت  13   توسط   مهدی شیرازی فر    تعداد بازدید  345
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :