مهمان : 1
اعضا عضو سایت : 6
اعضا آنلاین : 0
امروز : 135
ديروز : 167
ماه : 3346
 
تاریخ : جمعه 27 اسفند 1395     |     کد : 3220

مدیرعامل سازمان ورزش؛

در قضیه ماشین سازی ضرر نکرده‌ایم

مدیرعامل سازمان ورزش گفت: نتایج ماشین‌سازی نباید بهانه‌ای برای ضعیف نشان دادن عملکرد درخشان باشگاه شهرداری تبریز شود

میرمعصوم سهرابی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهرداری تبریز در امر ورزش سه سیاست را پیگیر بوده که ورزش قهرمانی و ورزش کارمندی، توسعه ورزش همگانی و افزایش سرانه ورزش شهر می‌باشد.

وی گفت: وظیفه شهرداری تبریز در ورزش، قهرمانی و صعود به آسیا نیست، بلکه توجه به ورزش جوانان بوده و در راستای این سیاست بسیاری از تیم‌های ورزشی استان تحت حمایت شهرداری تبریز قرار گرفته است.

سهرابی گفت: فشار تیمداری در ورزش استان بر دوش شهرداری تبریز بوده و بسیاری از تیم‌های استان در مسابقات با حمایت شهرداری تبریز در مسابقات حضور می‌یابند.

مدیر سازمان ورزش شهرداری تبریز تصریح کرد: تقریبا تمامی تیم‌های تحت حمایت شهرداری تبریز در همان سال اول خود در لیگ دسته یک به لیگ برتر صعود کردند که می‌توان به تیم فوتبال، والیبال، بسکتبال شهرداری و تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز که تحت حمایت شهرداری است، اشاره کرد.

وی افزود: توجه به جوانان در فوتبال و فضا دادن با آنها سبب شده است که اکثر بازیکنان تیم فوتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر امروز از بازیکنان شاخص لیگ بوده و در تیم‌های امروز خود وزنه به شمار روند که می توان به محمد ایران پوریان، وریا غفوری، مهدی محمدپور، بهمن کامل، نوشی صوفیانی و .... اشاره کرد.

 

در قضیه ماشین‌سازی متضرر نشدیم

مدیر باشگاه ماشین‌سازی تبریز گفت: با تصمیم شهردار‌ محترم تبریز و تصویب در شورای اسلامی شهر تبریز، تیم ماشین‌سازی تحت حمایت شهرداری تبریز قرار گرفت و من مجری مصوبات هیات مدیره باشگاه بودم و این تیم در همان سال اول از لیگ دسته یک به لیگ برتر صعود کرد.

وی افزود: سال گذشته برای تیم ماشین‌سازی تا 15 هزار تماشاگر حضور یافتند و ماشین‌سازی از تیم‌های پرطرفدار فوتبال کشور است و اگر معیار تیمداری تعداد تماشاگر باشد، آن وقت باشگاه گسترش‌فولاد هم نباید تیمداری کند.

سهرابی گفت: کل هزینه باشگاه ماشین سازی در این سه سال در لیگ دسته 2، دسته 1 و لیگ برتر 12 میلیارد تومان شده است که ‌ امروز قیمت امتیاز این تیم تقریبا همین مقدار است و شهرداری بابت سرمایه‌گذاری در ماشین‌سازی متضرر نشده است.

وی گفت: تیم دوچرخه سواری شهرداری تبریز نایب قهرمان آسیا شده است، تیم والیبال تا مرحله پلی آف صعود کرده بود و بسکتبال نیز در مرحله پلی آف حضور دارد و تیم شیرجه شهرداری تبریز نیز نایب قهرمان ایران شده است.

سهرابی تاکید کرد: نتایج ماشین سازی نباید عملکرد درخشان باشگاه شهرداری تبریز را زیر سوال ببرد، هر چند معتقد هستم که در ماشین‌سازی پیشرفت داشته و سال گذشته در لیگ یک حضور داشته و امسال در لیگ برتر قرار دارد و امیدواریم تیم بتواند در لیگ برتر حضورش را تثبیت کند.

مدیر سازمان ورزش شهرداری تبریز گفت: ماشین سازی در شناسایی تبریز در قضیه 2018 کمک کرده و موجب شناسایی بیشتر شهر تبریز شده است.

وی بیان داشت: مدرسه فوتبال ماشین سازی امروز 500  نفر نوآموز دارد که در حال آموزش فوتبال به صورت اصولی به نونهالان است.

سهرابی در مورد نتایج تیم ماشین سازی تبریز گفت: نیم فصل اول مکان ورزشگاه تیم مشخص نبود و دائما ورزشگاه تیم ماشین‌سازی تغییر یافته و ما در هیچ بازی دور رفت میزبان نبودیم و تغییرات گسترده مکان بازی ها که دست ما نبود، سبب نتایج تیم و کاهش شدید تماشاگر این تیم شد.

مدیر باشگاه ماشین‌سازی تبریز قضیه 18 تیمی شدن لیگ برتر را تکذیب کرد و گفت: چنین موضوعی تا کنون در هیات رییسه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مطرح نشده است.

سهرابی گفت: از نتایح کاظمی راضی هستیم و در مورد مانوئل نیز ما شاکی هستیم و از وی به فیفا شکایت کردیم.

 

ساخت ورزشگاه 12 هزار نفری

سهرابی گفت: وظیفه شهرداری تبریز ساخت ورزشگاه‌های 20 یا 30 هزار نفری نیست و در راستای سیات توسعه اماکن ورزشی ورزشگاه‌های 5 هزار نفری مرزداران، الغدیر و صنعت تاسیس شده است.

سهرابی تاکید کرد: ساخت ورزشگاه 12 هزار نفری در خاوران آغاز شده است که برای بازی‌های کم تماشاگر کمک بزرگی به ورزشگاه یادگار امام(ره) خواهد بود.

وی گفت: ساخت سالن ها 2 الی 6 هزار نفری نیز در شهر توسط سازمان ورزش شهرداری صورت گرفته و زمینه ورزش همگانی برای آقایان و بانوان فراهم شده است.

وی افزود: در ورزش کارمندی شهرداری تبریز در 10 رشته آقایان و بانوان در سطح کشور صاحب مقام شده است و با برگزاری مسابقات کارمندی بین سازمان‌های شهرداری موجب نشاط  شادابی بین کارکنان شده است.

سهرابی تاکید کرد: 40 ایستگاه ورزش صبحگاهی توسط باشگاه شهرداری تبریز افتتاح و تعداد زیادی از شهروندان تحت حمایت ورزش صبحگاهی این سازمان قرار گرفته‌اند.

مدیر سازمان ورزش شهرداری تبریز تاکید کرد: یک سوم هزینه‌های باشگاه شهرداری را خودمان از طریق امکاناتی که در اختیار داریم، تامین می‌کنیم.

 


مهدی شیرازی فر
نوشته شده در   جمعه 27 اسفند 1395  ساعت  13:23   توسط   مهدی شیرازی فر    تعداد بازدید  380
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :