مهمان : 36
اعضا عضو سایت : 11
اعضا آنلاین : 0
امروز : 238
ديروز : 971
ماه : 0
 
تاریخ : جمعه 29 ارديبهشت 1396     |     کد : 3256

پیام تبریک مدیرعامل سازمان ورزش بمناسبت صعود پرافتخار عظیم قیچی ساز؛

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز با صدور پیامی موفقیت بزرگ عظیم قیچی ساز در صعود به چهارده قله مرتفع جهان را تبریک گفت

اکنون که کلانشهر تبریز با گام های استوار بسوی جهانشهر شدن حرکت می نماید موفقیت و فتح غیورانه و غیرتمندانه تان موجب شد یکبار دیگر جهان متوجه نام پرافتخار آذربایجان و تبریزبزرگ گردد نامی که همواره در سیر تاریخ همراه با افتخار و غرور بوده و خواهد بود.

در این پیام آمده است: 

بسم الله الرحمن الرحیم  

عظیم جان، بزرگ مرد تاریخ آذربایجان وجهان؛

اکنون که کلانشهر تبریز با گام های استوار بسوی جهانشهر شدن حرکت می نماید موفقیت و فتح غیورانه و غیرتمندانه تان موجب شد یکبار دیگر جهان متوجه نام پرافتخار آذربایجان و تبریزبزرگ گردد نامی که همواره در سیر تاریخ همراه با افتخار و غرور بوده و خواهد بود.

تسلیم شدن یکی دیگر از 14 قله مرتفع جهان زیر پاهای استوارت نشان داد که در برابر اراده مردانی چون تو حتی کوههای 8هزاری هیمالیا هم تاب مقاومت ندارند.

اینجانب به شخصه از کسب افتخار بزرگ عضویت در باشگاه ۸ هزاریها توسط نابغه کوهنوردی جهان و اولین مسلمان تاریخ  خوشحال و خرسندم  و بخاطر شاد کردن دل مردم عزیز تبریز و آذربایجان از شما صمیمانه تشکر می نمایم.

دکتر میرمعصوم سهرابی در پیام خود خاطرنشان کرده است: تبریز بزرگ همواره زادگاه و مامن پرورش پهلوانان و قهرمان نام آوری بوده است که توانسته اند با افتخارات خود غرور و سربلندی را نصیب میهن عزیزمان نمایند.

وی در این پیام می افزاید: با نظر به تاریخ کوهنوردی  جهان متوجه می شویم که تاکنون معدودی از کوهنوردان نامی جهان و تنها ۱۵ نفر در طول تاریخ توانسته اند به این افتخار عظیم نایل آیند به همین خاطر تصور این موفقیت بزرگ برای تمامی هموطنان بسیار غرورانگیز و شادی آور است.

سهرابی تصریح کرده است: تاریخ ورزش و کوهنوردی جهان این رویداد غرورآفرین را در سینه خود هک خواهد کرد و همگان بیاد خواهند داشت فرزندی از دیار ستارخانها و باکریها بعنوان اولین مسلمان توانست با غلبه بر چهارده قله رفیع جهان برگ زرین دیگری بر آلبوم افتخارات این خطه اضافه نموده و یکبار دیگر نام تبریز و ایران را پرآوازه سازد.

وی درخاتمه این پیام آورده است: بنده نه بعنوان مدیر ورزشی از شهری کهن و پر آوازه بلکه بعنوان یک همشهری و هم وطن بخاطر ثبت چنین رکورد دست نیافتنی و شاد کردن دل مردم از شما تشکر می کنم و امیدوارم در سایه حق تعالی موفق و موید باشید.

۲۹ اردی بهشت ماه ۹۶

سهرابی

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز


مهدی شیرازی فر
نوشته شده در   جمعه 29 ارديبهشت 1396  ساعت  13:22   توسط   مهدی شیرازی فر    تعداد بازدید  166
ویرایش شده در شنبه 30 ارديبهشت 1396 ساعت 12:53 توسط مهدی شیرازی فر
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :