تاریخ : شنبه 28 دي 1398     |     کد : 4551

به منظور حضور در مسابقات کلانشهرهای کشور؛

تیم والیبال کارکنان شهرداری تبریز با حضور امام جمعه تبریز راهی مشهد شد + تصاویر

تیم والیبال کارکنان شهرداری تبریز به منظور حضور در مسابقات والیبال کارکنان شهرداری‌های کلانشهرهای کشور راهی مشهد مقدس شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، تیم والیبال کارکنان شهرداری به منظور شرکت در مسابقات شهرداری‌های کلانشهرهای کشور ظهر امروز راهی مشهد شد.

بر این اساس یازدهمین دوره مسابقات شهرداری‌های کلانشهرهای کشور از فردا تا دوم بهمن‌ماه و با حضور 10 تیم برگزار خواهد شد. در این دوره از مسابقات شهرداری تبریز با ترکیب رضا عباسی، خداویردی فلاح پور، فرهاد خداشناس، حمید خدایی، سعید عبداللهی، سعید خواجه دهی، رضا کهتری، نوید دباغ، علی خلیلی، رسول مرادزاده و محمد سعادتی به مصاف حریفان می‌رود. جواد قربانی سرپرست و بهرام ایران‌نژاد نیز سرمربی این تیم است.
تیم والیبال کارکنان شهرداری تبریز در حالی با مساعدت ویژه ریاست شورای شهر و شهردار ورزشدوست تبریز به این مسابقات اعزام شده است که کارکنان شهرداری در سال 98 در رشته های شطرنج و فوتسال اقایان موفق به کسب مقام قهرمانی کلانشهرهای کشور شده اند.

گفتنی است همزمان با سفر اعضای تیم کارکنان شهرداری تبریز به مشهد، حجت‌الاسلام سید محمدعلی آل هاشم، نماینده محترم ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز هم در فرودگاه حضور داشت که پس از دیدار و گفت‌وگو با اعضای این تیم، برای آن‌ها آرزوی موفقیت و پیروزی کرد.

انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور