تاریخ : چهارشنبه 2 بهمن 1398     |     کد : 4557

شورونشاط در میان نوجوانان تبریزی؛

ثبت‌نام در رشته‌های مختلف مسابقات جام پرچم آغاز شد + اطلاعیه ها

ثبت‌نام در رشته‌های مختلف مسابقات ورزشی جام پرچم از 26 دی‌ماه آغازشده و تا 8 بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، نخستین دوره مسابقات ورزشی جام پرچم (یادواره سردار شهید، سپهبد قاسم سلیمانی) با همکاری این سازمان و سازمان بسیج شهرداری تبریز برگزار می‌شود.
 
این مسابقات به منظور توسعه ورزش همگانی و رقابت سالم بین نوجوانان، دختران و پسران زیر 14 سال تبریزی همزمان با دهه مبارک فجر برگزار خواهد شد.
 
شرکت در رشته‌های مختلف این مسابقات رایگان بوده و ثبت‌نام از روز پنجشنبه، 26 دی‌ماه تا سه‌شنبه، 8 بهمن‌ماه در دبیرخانه جام پرچم واقع در میدان جهاد (نصف راه)، خیابان ورزش، معاونت ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز انجام می‌شود.

این مسابقات برای نخستین بار در کشور برگزار می‌شود که افتتاحیه آن نیز روز پنجشنبه، 10 بهمن‌ماه در سالن شهید اقدمی تبریز برگزار خواهد شد.


مسابقات ورزشی جام پرچم در رشته‌های زیر برگزار می‌شود:
 
پسران: فوتسال، ورزش‌های رزمی (تکواندو و کاراته)، ورزش‌های بومی و محلی، دوومیدانی، دوچرخه‌سواری، آمادگی جسمانی، شنا، تنیس روی میز، والیبال و همایش کوه‌پیمایی

دختران: ورزش‌های رزمی (تکواندو و کاراته)، ورزش‌های بومی و محلی، آمادگی جسمانی، شنا، تنیس روی میز و همایش کوه‌پیمایی

به منظور دریافت فرم ثبت‌نام در مسابقات جام پرچم اینجا کلیک کنید.

گفتنی است کپی کارت ملی یا شناسنامه، دو قطعه عکس، اصل کارت بیمه ورزشی، اصل گواهی سلامت، گواهی اشتغال به تحصیل عکس‌دار (رشته‌های تیمی) و تکمیل فرم رضایت‌نامه والدین نیز مدارک موردنیاز برای ثبت‌نام در این رقابت‌ها هستند.

اطلاعیه:
 
طبق اطلاعیه‌های صادرشده از سوی دبیرخانه مسابقات جام پرچم و با توجه به اینکه مراسم افتتاحیه این مسابقات روز دهم بهمن‌ماه برگزار می‌شود، زمان ثبت‌نام به هیچ‌وجه تمدید نخواهد شد. در این اطلاعیه از علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقات مختلف این رقابت‌ها درخواست شده تا ثبت‌نام خود را به روز پایانی موکول نکنند.
 
در اطلاعیه دیگری که از سوی این دبیرخانه منتشرشده، اعلام‌شده است که با دستور و موافقت دکتر حسن‌زاده، مدیرکل اداره سلامت شهرداری تبریز، معاینه و ارائه گواهی سلامت برای شرکت‌کنندگان در مسابقات ورزشی جام پرچم رایگان است.
 
کلیه شرکت‌کنندگان می‌توانند به صورت 24 ساعته و از روز یکشنبه ۶ بهمن‌ماه با درست داشتن فرم ثبت‌نام و مراجعه به واحد پذیرش درمانگاه امام رضا (ع) شهرداری تبریز، واقع در خیابان آزادی، اول خیابان شهید جدیری نسبت به صدور گواهی اقدام نمایند.
 
دریافت آئین‌نامه‌ها:
 
آئین‌نامه مسابقات دومیدانی و آمادگی جسمانی
 
آئین‌نامه مسابقات کاراته
 
آئین‌نامه مسابقات شنا
 
آئین‌نامه مسابقات بومی محلی (پسران)
 
آئین‌نامه مسابقات والیبال
 
آئین‌نامه مسابقات فوتسال
 
انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور