تاریخ : يکشنبه 20 بهمن 1398     |     کد : 4597

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی:

حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن پیام استکبار ستیزی سردار سلیمانی را به جهان منعکس می‌کند

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در آستانه فرارسیدن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: عزت، اقتدار و استقلال ایران اسلامی سرمایه‌ها و دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی هستند و همه باید با تمام توان مدافع آن باشیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی در نشست عمومی همکاران این سازمان با اشاره به اینکه تمامی خدمات و دستاوردهای نظام اسلامی مرهون خون شهدای ایران اسلامی است اظهار داشت:: مردم ایران به خصوص شهروندان تبریزی با حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پیام انقلاب را به تمام جهان صادر می‌کنند.
 
وی با اشاره به اینکه چهلمین روز شهادت سردار دل‌ها، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی هم‌زمان با روز پیروزی انقلاب اسلامی است گفت: به همین خاطر در روز ۲۲ بهمن‌ماه، برنامه‌های ویژه‌ای از جمله اجرای برنامه‌های فرهنگی در طول مسیر راهپیمایی، ایجاد ایستگاه‌های مختلف جهت ارائه برنامه‌های متنوع برای خانواده‌های محترم در مسیر راهپیمایی و اجرای نمایش‌های مختلف و تئاتر مجسمه به منظور گرامیداشت یاد این شهید بزرگوار و نیز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شهر تدارک دیده‌ایم.
 
حمیدی با اشاره به همزمانی 22 بهمن با اربعین شهید حاج قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد: از همه همکاران و همشهریان گرامی دعوت می‌کنم تا با حضور گسترده خود  در راهپیمایی 22 بهمن پیام  استکبارستیزی سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به جهان منعکس کنند.
 
حجت‌الاسلام‌والمسلمین  احمد حمیدی  با اشاره به اهمیت راهپیمایی امسال 22 بهمن امسال  ، بر لزوم حضور یکپارچه و پرشور قشرهای مختلف مردم در این راهپیمایی به عنوان تجدید میثاق ملی با آرمان‌های امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدر انقلاب و دوران دفاع مقدس تأکید کرد.
 
وی ادامه داد: از جمله اقدامات شهرداری تبریز به منظور برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن می‌توان به فضاسازی مناسب مسیر راهپیمایی، پاکسازی و آماده‌سازی و رفع موانع مسیرهای راهپیمایی، ارائه خدمات و سرویس‌دهی رایگان شرکت اتوبوس‌رانی به راهپیمایان و نصب پرچم جمهوری اسلامی ایران و بنرها به منظور هویت بخشی به سیمای بصری شهر با مضامین شعارهای انقلابی اشاره نمود.
 
معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی  در پایان گفت: مدیران، کارکنان و مسئولان خدوم و تلاشگر شهرداری تبریز نیز همچون سال‌های گذشته دوشادوش اقشار و طیف‌های مختلف مردم با حضور در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن، بار دیگر از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب، امام راحل و شهدای سرافراز انقلاب و دوران دفاع مقدس دفاع خواهند کرد و همچنین بیعتی دوباره با مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای خواهند داشت.

انتهای پیام/
 


خداویردی فلاح پور