تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398     |     کد : 4601

با عبور از سد کانون رحیمی لاله،

تیم کانون ایدمان قهرمان مسابقات والیبال جام پرچم شد

دیدار فینال مسابقات والیبال جام پرچم با قهرمانی تیم کانون ایدمان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، دیدار فینال مسابقات رشته والیبال جام پرچم (بزرگداشت یاد سردار شهید، سپهبد قاسم سلیمانی) در سالن صفا برگزار شد.

در این بازی تیم‌های کانون رحیمی لاله و کانون ایدمان به مصاف هم رفتند. ست نخست این بازی بسیار نزدیک و حساس دنبال شده و در نهایت کانون رحیمی لاله با نتیجه 26 بر 24 از سد حریف گذشت.

در ست دوم بازی این تیم ایدمان بود که توانست با نتیجه 25 بر 18 به پیروزی برسد تا تکلیف تیم قهرمان مسابقات در ست سوم این بازی مشخص شود.

در ست پایانی این دیدار نیز بازیکنان کانون ایدمان عملکرد بهتری داشتند و توانستند با نتیجه 15 بر 8 حریف خود را شکست دهند. بدین ترتیب در این رقابت‌ها کانون ایدمان در جایگاه نخست قرار گرفت. کانون والیبال رحیمی لاله نیز در جایگاه دوم ایستاد.

گفتنی است مراسم علاوه بر اهدای جام در سالن صفا، مراسم تجلیل از اعضای تیم‌های برتر این رقابت‌ها نیز در روزهای آتی برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، مسابقات جام پرچم (بزرگداشت سردار شهید، سپهبد قاسم سلیمانی) با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با سازمان بسیج شهرداری تبریز و در رده سنی زیر 14 سال در میان نوجوانان تبریزی برگزار شد.

انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور