تاریخ : شنبه 5 آبان 1397     |     کد : 3855

استقبال باشکوه از پرویز هادی در فرودگاه تبریز

با حضور شهردار کلانشهر تبریز و اعضای جامعه ي ورزشی، روز پنجشنبه مراسم استقبال از پرویز هادی در فرودگاه تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز ، ظهر پنجشنبه در مراسم استقبال از پرویز هادی ، شهردارتبریز ، مسئولان سازمان ورزش و اداره کل ورزش و جوانان استان ، جمعی از مسئولین وشهروندان شهر باسمنج، زادگاه پرویز هادی و جامعه ي ورزشی و قهرمانان حضور داشتند و از این قهرمان استان استقبال و قدردانی شد.
پرویز هادی، کشتی‌گیر باسمنجی تیم ملی کشتی ایران، موفق شد مدال برنز مسابقات جهانی بوداپست را کسب کند.
 
هادی در دیدار رده‌بندی وزن 125 کیلوگرم این مسابقات  به مصاف آنزور خیزریف روسیه‌ای رفت و با نتیجه 11-2 حریف خود را شکست داد تا پس از پیروزی مقابل قهرمان المپیک و جهان، این بار با شکست کشتی‌گیر روسی مدال برنز را به خود اختصاص دهد.

کارمند سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز در دیدار اول این مسابقات یازده بر صفر روبرت باران که مدال برنز اروپا را در در کارنامه داشت، شکست داده و در مرحله بعدی با نتیجه 11-2 ابراهیم سعید اوف دارنده مدال برنز المپیک را از پیش رو برداشت.
 
وی در مرحله یک‌چهارم نهایی نیز طاها اکگول ترکیه‌ای، قهرمان مسابقات جهانی و المپیک را با نتیجه 3-2 شکست داده و شگفتی‌ساز شد اما در ادامه و مرحله نیمه‌نهایی مقابل گنو پتریاشویلی با نتیجه 13-6 شکست خورد تا به دیدار رده‌بندی وزن 125 کیلوگرم برود.

انتهای پیام/

 


خداویردی فلاح پور