آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

پیش از دیدار با شهرداری ماهشهر؛

گزارش تصویری آخرین تمرین شهرداری تبریز با حضور شهردار تبریز

گزارش تصویری آخرین تمرین شهرداری تبریز با حضور شهردار تبریز آخرین تمرین تیم فوتبال شهرداری تبریز پیش از دیدار با شهرداری ماهشهر عصر امروز با حضور شهردار کلانشهر تبریز برگزار شد.
سه شنبه 20 فروردين 1398

سرپرست تیم فوتبال شهرداری تبریز:

بازیکنان محبوب تراکتورسازی برای تماشای بازی با شهرداری ماهشهر به ورزشگاه می‌آیند؛ برای حفظ سهمیه به حمایت هواداران نیاز داریم

بازیکنان محبوب تراکتورسازی برای تماشای بازی با شهرداری ماهشهر به ورزشگاه می‌آیند؛ برای حفظ سهمیه به حمایت هواداران نیاز داریم سرپرست تیم فوتبال شهرداری تبریز از لزوم حمایت هواداران برای حفظ سهمیه فوتبال آذربایجان در لیگ دسته یک و حضور بازیکنان تراکتورسازی در دیدار این تیم مقابل شهرداری ماهشهر خبر داد.
سه شنبه 20 فروردين 1398

لیگ دسته یک فوتبال؛

اسامی داوران دیدار شهرداری تبریز و شهرداری ماهشهر اعلام شد

اسامی داوران دیدار شهرداری تبریز و شهرداری ماهشهر اعلام شد کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران دیدار شهرداری تبریز و شهرداری ماهشهر را اعلام کرد.
سه شنبه 20 فروردين 1398

هفته بیست و نهم لیگ دسته یک فوتبال کشور؛

گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و فجر شهید سپاسی شیراز

گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و فجر شهید سپاسی شیراز  تیم شهرداری تبریز در دیداری خانگی مقابل فجرسپاسی شیراز شکست خورد.
شنبه 10 فروردين 1398

لیگ دسته یک فوتبال؛

زمان دیدار شهرداری تبریز و فجر سپاسی شیراز تغییر کرد

زمان دیدار شهرداری تبریز و فجر سپاسی شیراز تغییر کرد زمان برگزاری دیدار تیم‌های شهرداری تبریز و فجر سپاسی شیراز در چارچوب دیدارهای هفته بیست و نهم لیگ دسته یک فوتبال کشور تغییر کرد.
پنجشنبه 8 فروردين 1398

پیگیری تمرینات تیم فوتبال شهرداری تبریز در سال جدید + تصاویر

پیگیری تمرینات تیم فوتبال شهرداری تبریز در سال جدید + تصاویر تمرینات تیم فوتبال شهرداری تبریز برای دیدار با فجر سپاسی شیراز پیگیری شد.
دوشنبه 5 فروردين 1398

در دیداری دوستانه؛

شهرداری تبریز از سد ماشین‌سازی گذشت + تصاویر

شهرداری تبریز از سد ماشین‌سازی گذشت + تصاویر تیم فوتبال شهرداری تبریز توانست با 2 گل از سد ماشین‌سازی تبریز بگذرد.
سه شنبه 28 اسفند 1397

گزارش تصویری مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی و ورزشی فجر

گزارش تصویری مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی و ورزشی فجر مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی و ورزشی فجر با حضور مسئولان استانی و شهری در سالن اجتماعات ساختمان شهرداری تبریز برگزار شد.
دوشنبه 27 اسفند 1397

شهرداری تبریز بادران را در تهران متوقف کرد

شهرداری تبریز بادران را در تهران متوقف کرد تیم فوتبال شهرداری تبریز با تساوی یک بر یک بادران تهران را در دیداری خارج از خانه متوقف کرد.
يکشنبه 26 اسفند 1397

تمرینات را بر اساس به‌روزترین مباحث علمی جهان طراحی می‌کنیم

جعفری: تمام تکواندوکاران شهرداری، محصول آکادمی باشگاه هستند؛ برای لیگ تکواندو آماده می‌شویم

جعفری: تمام تکواندوکاران شهرداری، محصول آکادمی باشگاه هستند؛ برای لیگ تکواندو آماده می‌شویم مدیر آکادمی و سرمربی تیم تکواندو شهرداری تبریز گفت: تمرینات ما بر اساس آخرین مباحث علمی روز دنیا در قالب برنامه‌های تکنیکی، تاکتیکی، آمادگی جسمانی و روحی و روانی انجام می‌شود تا بچه‌ها ضمن آشنایی با قوانین، از نظر فنی هم با قدرت بالایی در مسابقات شرکت کنند.
شنبه 25 اسفند 1397