آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

چهارمین تساوي متوالي شهرداري تبريز مقابل پاس همدان رقم خورد

تيم فوتبال شهرداري تبريز در هفته پانزدهم ليگ برتر با تساوي مقابل پاس همدان ، چهارمین تساوي متوالي خود با سرمربيگري حميد درخشان را تجربه كرد و این در حالی بود که شاگردان درخشان بازی برده را مساوی کردند در اين بازي كه بعداز ظهر روز جمعه با حضور نزديك به هشت هزار نفر تماشاگر در ورزشگاه يادگار امام تبريز برگزار شد ،دو تيم پس از 90 دقيقه تلاش به تساوي 2بر 2 رضايت دادند.
شنبه 22 آبان 1389

تسهیلات کانون هواداران باشگاه شهرداری تبریز برای هوادارن

کانون هواداران باشگاه شهرداری تبریز به منظور سازماندهی هواداران تیم شهرداری تبریز در اقدامی جالب توجه صدور کارت های هواداری خود را آغاز کرده است که در این طرح باشگاه تسهیلات زیادی را برای هواداران خود در نظر گرفته است، که در نوع خود بسیار جالب است. در این طرح هواداران شهرداری تبریز میتوانند با ارسال کد ملی و نام و نام خانوادگی خود به پیامک شماره 30006970 اقدام به ثبت نام در کانون هواداران باشگاه شهرداری تبریز کنند
شنبه 22 آبان 1389

کسب یک امتیاز برای شهرداري تبریز از شاهین بوشهر

ديدار تيم‌هاي فوتبال شهرداري تبريز و شاهين بوشهر با نتيجه تساوي يك بر يك به پايان رسيد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، این ديدار که از چارچوب رقابتهای هفته چهاردهم ليگ برتر فوتبال کشور از ساعت 16 در ورزشگاه تختي بوشهر برگزار شد دو تیم به تساوی 1بر1 دست یافتند. این گزارش می افزاید:گل اول بازی برای تیم شهرداری تبریز در دقيقه 22 توسط ميثم بائو به ثمررسید، ولی تیم شاهين بوشهر در دقايق پاياني نيمه اول 45 توسط مهدي نوري با ضربه ايستگاهي به گل تساوي دست يافت تا دو تیم امتیازات بازی را تقسیم کنند.
جمعه 14 آبان 1389

سازمان ورزش همزمان بادیدارشهرداری وذوب آهن مراسم تجیلیل از خانواده شهیدفهمیده رابرگزارکرد.

سازمان ورزش شهرداری تبریز همزمان با دیدار دو تیم شهرداری تبریز و ذوب آهن اصفهان مراسم تجلیل از خانواده شهید حسین فهمیده (بسیجی 13 ساله) را در سالروز شهادت آن شهید و روزبسیج دانش آموزی برگزارکرد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، سازمان ورزش شهرداری تبریز که در راستای ارج گذاری به مقام والای شهدا و نهادینه کردن فرهنگ و رفتار ومنش شهدا و لزوم الگو قرار دادن راه و یاد ایشان در زندگی جوانان امروزی ، مراسمی را همزمان با 8 آبان سالروز شهادت دانش آموز شهید حسین فهمیده از خانواده معظم آن شهید در استادیوم یادگار امام(ره) تبریز،تقدیر وتشکر نمود.
دوشنبه 10 آبان 1389

درخشان: بازیکنان تمامی خواسته‌های کادر فنی را در زمین پیاده کردند

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز با ابراز رضایت از تساوی برابر صدرنشین لیگ برتر گفت: شروعی خوبی با تیم شهرداری داشتم که امیدوارم در هفته‌های آینده تداوم داشته باشد. حمید درخشان ، ضمن بیان این مطلب در خصوص دیدار با ذوب آهن اصفهان گفت: مقابل تیم مدعی قهرمانی لیگ برتر که درفینال لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد، بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم.
يکشنبه 9 آبان 1389

تيم ذوب آهن صدرنشين ليگ برتر فوتبال كشور برابرتیم شهرداری تبریز متوقف شد

دیدار دو تیم شهرداری تبریزو صدرنشین لیگ برتر ذوب آهن با نتیجه تساوی به پایان رسید به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، در این دیدار در دقيقه 5 ، تیم ذوب آهن با پرتاب فرشيد طالبي و ضربه هوشيارانه مهدي رجب‌زاده دروازه تيم شهرداري را گشود تا در همان ابتداي بازي با يك گل پيش افتد.
يکشنبه 9 آبان 1389

سازمان ورزش برگزار میکند:مراسم تجیلیل از خانواده شهید حسین فهمیده

سازمان ورزش شهرداری تبریز مراسم تجلیل از خانواده شهید حسین فهمیده (بسیجی 13 ساله) را همزمان با سالروز شهادت آن شهید وروزبسیج دانش آموزی و نیز همزمان با دیدار دو تیم شهرداری تبریز و ذوب آهن اصفهان برگزارمیکند. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، سازمان ورزش در راستای ارج نهادن به مقام والای شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی ودوران 8 سال دفاع مقدس و با توجه به لزوم الگو قرار دادن راه ویاد شهیدان در زندگی جوانان امروزی ، همزملن با 8 آبان سالروز شهادت شهید دانش آموز حسین فهمیده از خانواده معظم آن شهید تقدیر وتشکر می نماید.
شنبه 8 آبان 1389

سهرابی دلایل انتخاب درخشان به عنوان سرمربی تیم شهرداری تبریزرا اعلام کرد

میر معصوم سهرابی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز دلایل انتخاب درخشان به عنوان سرمربی تیم شهرداری را عنوان کرد . به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز ، سهرابی در کنفرانس خبری معرفی سرمربی جدید تیم شهرداری تبریز اظهار داشت : به دنبال جدایی آقای اکبر میثاقیان سرمربی سابق تیم شهرداری تبریز که زحمت و تلاش زیادی را برای صعود تیم شهرداری از لیگ دسته اول به لیگ برتر متحمل شده بودند و باید به جای ایشان فردی تاثیرگذار و توانا برای سرمربیگری تیم شهرداری انتخاب میکردیم پس از رایزنی و مذاکرات لازم با گزینه های مدنظر در نهایت حمید درخشان به عنوان سرمربی جدید تیم شهرداری تبریز انتخاب گردید .
چهارشنبه 5 آبان 1389

برگزاری مسابقات آمادگی جسمانی بانوان ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شهرداری تبریز

مسابقات قهرمانی آمادگی جسمانی بانوان ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شهرداری تبریز با حضور تعداد کثیری از کارکنان انجام گرفته و نفرات برتر شناخته شدند. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز ،این مسابقات که به همت واحد بانوان سازمان ورزش ترتیب یافته بود پس از انجام آیتمهای در نظر گرفته شده و تعیین نفرات برتر پایان یافت وبه نفرات برگزیده جوایزی از سوی سازمان ورزش اهدا گردید.
چهارشنبه 5 آبان 1389

درخشان: بایستی همه عوامل برای موفقیت تیم شهرداری تبریز تلاش کنند

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،حميد درخشان سرمربی جدید تیم شهرداری درمراسم معارفه خود که در محل باشگاه شهرداري تبريزبرگزار شد، گفت: در فوتبال هيچ تضميني وجود ندارد ولی نهایت تلاش خود را بکار خواهیم بست تا به همراه كادر فني، تيم شهرداري را از وضعیت موجود خارج کنیم. درخشان افزود: در اين تيم از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد و براي رساندن تيم به جايگاه ايده آل تلاش خواهم نمود البته براي اينكه تیم شهرداري موفق شود باید رسانه ها همكاري نزديك با باشگاه داشته باشند چرا كه شهرداري متعلق به تبريز است و افتخارات اين نصیب شهروندان تبریزی میشود
چهارشنبه 5 آبان 1389