آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برگزاری جلسه مشترک شهردار تبریز،بازیکنان و کادرفنی تیم شهرداری و بررسی عوامل نتیجه گیری نامناسب

برگزاری جلسه مشترک شهردار تبریز،بازیکنان و کادرفنی تیم شهرداری و بررسی عوامل نتیجه گیری نامناسب جلسه مشترک شهردار تبریز،بازیکنان و کادرفنی تیم شهرداری تبریز برگزارشده و دراین جلسه مشکلات موجود بررسی گشته و بر رفع موانع پیشرفت تیم تاکید شد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،علیرضا نوین شهردار تبریزدر جلسه مشترک خود با مجموعه عوامل تیم فوتبال شهرداری در صحبت های ابتدایی خود در مورد فوتبال و لیگ برتر گفت : امروزه بحث فوتبال یک بحث تفریحی نیست و بعنوان یک نیاز در جوامع میباشد و اگر در حال حاضر شهرداری تبریز به فوتبال می پردازد به این معنی است که شهرداری تبریز یک ارگان خدماتی ، شهروندی است و در مورد ورزش و بخصوص فوتبال با داشتن تیم فوتبال سعی می کند شور و نشاط را در شهر به وجود آورد و در حال حاضر هم که در تبریز بخشی از دل خوشی مردم و جوانان ، فوتبال است که با ایشان با حضور خود در استادیوم می توانند بخشی از انرژی خود را تخلیه کرده و در موفقیت ونتیجه گیری بهتر تیمهای تبریزی تلاش کنند.
سه شنبه 27 مهر 1389

برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی توسط سازمان ورزش شهرداری تبریز

برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی توسط سازمان ورزش شهرداری تبریز سازمان ورزش شهرداری تبریز همزمان با هفته تربیت بدنی همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی را برگزار میکند به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، میر معصوم سهرابی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز با بیان مطلب فوق اظهار داشت:این همایش بزرگ که بمنظور توسعه وگسترش ورزش همگانی ونهادینه کردن این امر در بین شهروندان تبریزی صورت میگیرد با همکاری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان وشهرداری منطقه 5 و یک کانون تبلیغاتی برگزار خواهدشد و طی این همایش به شرکت کنندگان جوائز نفیسی نیز اهدا خواهد شد.
سه شنبه 27 مهر 1389

بیانیه کانون هواداران باشگاه شهرداری تبریزدررابطه بابرخی تفسیرهای نادرست برای حضورتماشاگران درورزشگا

بیانیه کانون هواداران باشگاه شهرداری تبریزدررابطه بابرخی تفسیرهای نادرست برای حضورتماشاگران درورزشگا کانون هواداران باشگاه شهرداری تبریز با تشکر و قدردانی از هواداران فهیم و پرشور تیم شهرداری تبریز که با حضور در بازی شهرداری تبریز و راه آهن شهر ری در استادیوم بزرگ یادگار امام تبریز خصوصا در پانزده دقیقه پایانی صحنه های به یاد ماندنی و خاطره انگیزی را با تشویق همه جانبه از تیم شهرداری تبریز در اذهان هواداران و در مقابل دوربین های تلویزیونی ثبت کردند را ابراز داشته و این شور و شوق هواداران تیم شهرداری تبریز را نشان از فرهنگ بالای هوادارانی می داند که بدون هیچگونه چشم داشتی و با کمترین امکاناتی با حضور در سکوهای استادیوم و بدون توجه به نتیجه بازی با شعار معروف "عیبی یوخ" خستگی را از تن تک تک بازیکنان شکست خورده شهرداری تبریز راندند، پاس داشته و جای آن می دارد که به افتخار و پاس داشت عظمت این هواداران سر و پا به احترام بایستد.
دوشنبه 26 مهر 1389

دیدارجمعی از کارکنان مربیان وبازیکنان سازمان ورزش شهرداری تبریز با آیت الله مجتهدشبستری

دیدارجمعی از کارکنان مربیان وبازیکنان سازمان ورزش شهرداری تبریز با آیت الله مجتهدشبستری جمعی از کارکنان ، مربیان و بازیکنان سازمان ورزش شهرداری تبریز همزمان با هفته تربیت بدنی درکنار سایر ورزشکاران استان با آیت الله مجتهدشبستری نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه تبریز دیدار و از سخنان ایشان در مورد ورزش ونقش واهمیت آن در زندگی استفاده نمودند. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،آيت الله شبستري در این دیدار گفت: اهميت و بركات ورزش بر هيچ كسي پوشيده نيست و اثرات آن در جسم و روح انسان كاملا محسوس و ملموس است. وي دعاي اميرالمومنين در درگاه الهي را كه فرمودند خدا جسم و روح مرا تقويت كن را يكي ديگر از نشانه هاي اهميت ورزش در اسلام دانست.
يکشنبه 25 مهر 1389

در پی کسب نتایج ضعیف صورت گرفت: کسر 10 درصد از کل مبلغ قرارداد کادرفنی وبازیکنان شهرداری تبریز

در پی کسب نتایج ضعیف صورت گرفت: کسر 10 درصد از کل مبلغ قرارداد کادرفنی وبازیکنان شهرداری تبریز به دلیل نمایش ضعیف و دور از انتظار بازیکنان تیم شهرداری تبریز در چند بازی گذشته از لیگ دهم که با قرارگرفتن نام باشگاه در رتبه هفدهم جدول رده بندی لیگ همراه بوده و به ویژه بازی ضعیف و دور از انتظار این تیم در مقابل راه آهن شهر ری، با تصمیم مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز ، تمامی بازیکنان و کادرفنی جریمه شدند. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،مبلغ جریمه در نظر گرفته شده از سوی مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تبریز کسر 10 درصد مبلغ کل قرارداد بازیکنان و کادر فنی خواهد بود.
يکشنبه 25 مهر 1389

تیم فوتبال شهرداری تبریز تیم سایپای البرز میزبان را درخانه شکست داد

تیم فوتبال شهرداری تبریز تیم سایپای البرز میزبان را درخانه شکست داد تيم فوتبال شهرداري تبريز از هفته دهم ليگ برترباشگاه‌هاي کشور تيم سايپای البرز را با نتيجه يك بر صفر شکست داد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، این دیدار که از ساعت 16 در ورزشگاه انقلاب کرج آغاز شد در پایان با تک گل ، ميثم بائو در دقيقه ‪ ۷۱‬ از روي پاس عمقي سعيد دقيقي به ثمر رسید شایان ذکر است:قضاوت اين ديدار بر عهده اسماعيل آمري با كمك‌هاي حسين سنجري و سخاوت سليمان نژاد بود. گفتنی است شهرداری تبریز با این برد خارج از خانه با کسب 9 امتیاز به رده 16 جدول صعود کرد.
يکشنبه 18 مهر 1389

سازمان ورزش شهرداری تبریزقهرمان پنجمین دوره مسابقات ایشین ریو اکیناوایی کشورشد

سازمان ورزش شهرداری تبریزقهرمان پنجمین دوره مسابقات ایشین ریو اکیناوایی کشورشد به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،پنجمین دوره مسابقات ایشین ریو کاراته ایران به مدت دو روز با حضور 9 استان و با تعداد 240 بازیکن و به همت سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز و هیئت کاراته استان در سالن پاسداران سازمان شهرداری تبریز با حضورپیشکسوتان کاراته و نماینده هیئت کاراته استان و جمعی از مقامات شهر تبریز برگزار گردیده وسازمان ورزش شهرداری تبریز قهرمان این دوره از مسابقات شد.
يکشنبه 18 مهر 1389

بیانیه کانون هواداران باشگاه شهرداری تبریز پس از صدور رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

بیانیه کانون هواداران باشگاه شهرداری تبریز پس از صدور رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری تبریز با منصفانه ارزیابی نمودن رای صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد اتفاقات دیدار تیمهای پیروزی و شهرداری تبریز ، تصمیمات این کمیته را در مجموع در راستای مصالح فوتبال کشور ارزیابی نموده و بر سالم سازی فضای ورزشگاهها در کلیه شهرهای کشور و پرهیز از هرگونه توهین و اهانت به اشخاص و قومیتهای مختلف ایران اسلامی عزیز تاکید دارد .
شنبه 17 مهر 1389

تكذيب خبر منتشره در خبرگزاري ايسنا منتسب به مدير عامل سازمان ورزش

تكذيب خبر منتشره در خبرگزاري ايسنا منتسب به مدير عامل سازمان ورزش بدنبال درج مصاحبه ای در خبرگزاري ايسنا منتسب به اینجانب ،وجود چنين مصاحبه اي با اين خبرگزاری تكذيب گرديده و تاكيد ميشود چنين مصاحبه اي با خبرگزاري مذكور و هيچ نشريه اي از طرف اينجانب وهيچيك از مسئولين باشگاه صورت نگرفته است
شنبه 10 مهر 1389

میرمعصوم سهرابی بعنوان سرپرست هیات هاکی استان آذربایجانشرقی معرفی شد

میرمعصوم سهرابی بعنوان سرپرست هیات هاکی استان آذربایجانشرقی معرفی شد طي حكمي از سوي رئیس فدراسيون هاكي كشور، ميرمعصوم سهرابي به سمت سرپرست سرپرست هيات هاکی استان آذربايجان شرقي منصوب شد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، "بهرام شفيع" به پيشنهاد "سيدمحمد شروين اسبقيان" مدير كل تربيت بدني، سهرابي را به اين سمت منصوب كرد.
دوشنبه 5 مهر 1389