آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تغییر مکان برگزاری دیدار تیمهای شهرداری تبریز و سپاهان نوین اصفهان

تغییر مکان برگزاری دیدار تیمهای شهرداری تبریز و سپاهان نوین اصفهان مکان برگزاری دیدار دو تیم شهرداری تبریز و سپاهان نوین اصفهان تغییر یافت. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز ،بر اساس اعلام کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال ، مکان دیدار دو تیم شهرداری تبریز وسپاهان نوین اصفهان که ازچارچوب رقابتهای هفته بیست و چهارم لیگ دسته یک فوتبال کشور به انجام خواهدرسید، تغییر یافت.
دوشنبه 24 خرداد 1389

رحمانی نماینده مردم تبریز در مجلس: نمایندگان ، تیم شهرداری را در لیگ برتر تنها نخواهند گذاشت

رحمانی نماینده مردم تبریز در مجلس: نمایندگان ، تیم شهرداری را در لیگ برتر تنها نخواهند گذاشت   	نماینده مردم تبریز ، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از عزم جدی نمایندگان تبریز برای حمایت از تیم فوتبال شهرداری در رقابت های لیگ برتر خبرداد. به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز ، مهندس رحمانی طی گفت و گویی با ابراز خرسندی از توفیق تیم شهرداری در راهیابی به لیگ برتر ، این صعود مقتدرانه را به شهروندان تبریزی ، اعضای شورای شهر، شهردار تبریز و تمامی بازیکنان و مربیان این تیم تبریک گفت و این موفقیت را نشان دهنده قدرت و توان بالای فوتبال تبریز دانست.
يکشنبه 23 خرداد 1389

میثاقیان سرمربی شهرداری تبریز: قهرمانی و صعود حق ما بود

میثاقیان سرمربی شهرداری تبریز: قهرمانی و صعود حق ما بود   	سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز ، قهرمانی بلامنازع و صعود مقتدرانه به لیگ برتر را حق مسلم بازیکنان و تمامی هواداران این تیم دانست. به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز ، اکبر میثاقیان پس از پیروزی شیرین تیمش در مشهد برابر پیام این شهر و مسجل شدن صعود شهرداری به رقابت های لیگ برتر با اعلام این مطلب افزود: این پیروزی و صعود مقتدرانه حق بازیکنان ، کادر فنی ، مدیریت باشگاه و تمامی فوتبالدوستان خونگرم تبریزی است و من از این که توانستیم به وعده خود برای صعود عمل کنیم خوشحالم.
يکشنبه 23 خرداد 1389

شهردار تبریز به وعده خود عمل کرد: اهدای حواله سفر حج به بازیکنان و مربیان تیم شهرداری

شهردار تبریز به وعده خود عمل کرد: اهدای حواله سفر حج به بازیکنان و مربیان تیم شهرداری   به دنبال قهرمانی و صعود تیم فوتبال شهرداری تبریز به رقابت های فصل آتی لیگ برتر ، شهردار تبریز حواله سفر حج عمره به عنوان پاداش این قهرمانی را به بازیکنان ، مربیان و مدیران باشگاه اهدا کرد. به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز ، مهندس نوین در جلسه علنی امروز صبح شورا و مراسم تجلیل از تیم شهرداری ، با اهدای حواله سفر حج عمره به تک تک بازیکنان ، مربیان ، اعضای کمیته فنی و مدیران باشگاه ، به وعده ابتدای فصل خود عمل کرد.
يکشنبه 23 خرداد 1389

تجلیل شورای شهر از بازیکنان و کادر فنی تیم شهرداری

تجلیل شورای شهر از بازیکنان و کادر فنی تیم شهرداری   	اعضای شورای اسلامی شهر از بازیکنان ، مربیان ، کمیته فنی و مدیریت باشگاه شهرداری تبریزبه خاطر کسب عنوان قهرمانی رقابت های لیگ دسته اول و صعود به لیگ برتر تجلیل کردند. به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز ، در جلسه صبح امروزشورای اسلامی کلانشهر تبریز ، اعضای این نهاد با دعوت از بازیکنان ، مربیان ، اعضای کمیته فنی و مدیران باشگاه از زحمات آنان در راهیابی مقتدرانه به لیگ برتر فصل بعد قدردانی و این پیروزی را افتخاری بزرگ برای ورزش استان و فوتبال تبریز ارزیابی کردند.
يکشنبه 23 خرداد 1389

تیم دوچرخه سواری نابینایان شهرداری تبریز قهرمان کشورشد.

تیم دوچرخه سواری نابینایان شهرداری تبریز قهرمان کشورشد. تیم دوچرخه سواری نابینایان شهرداری تبریزدر مسابقات کشوری مقام اول را بدست آورد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،تیم شهرداری در این دوره از مسابقات که از 19 الی 22 خرداد ماه در زنجان برگزارشد با اقتدار تمام مقام اول را بدست آورد. این گزارش می افزاید:پس از تیم دوچرخه سواری نابینایان شهرداری تبریز،تیمهای زنجان ومشهد بترتیب مقامهای دوم وسوم کشور رابدست آوردند.
يکشنبه 23 خرداد 1389

پیام تبریک دکتر فرهنگی بمناسبت صعود تیم شهرداری به لیگ برتر فوتبال کشور

پیام تبریک دکتر فرهنگی بمناسبت صعود تیم شهرداری به لیگ برتر فوتبال کشور دکتر فرهنگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی صعود تیم فوتبال شهرداری تبریز به لیگ برتر را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری ، دکتر فرهنگی در پیام تبریک خود با ابراز خرسندی از راهیابی تیم فوتبال شهرداری به لیگ برتر ، این موفقیت را نتیجه تلاش همه جانبه مدیریت شهری تبریز و در رأس آن شهردار تبریز و مدیران باشگاه دانسته و این قهرمانی را به تمام شهروندان و فوتبال دوستان تبریزی تبریک گفت.
يکشنبه 23 خرداد 1389

ابراز رضایت مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریزاز تحقق وعده حضور تیم شهرداری تبریز در لیگ برتر

ابراز رضایت مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریزاز تحقق وعده حضور تیم شهرداری تبریز در لیگ برتر میرمعصوم سهرابی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز از تحقق وعده حضور تیم شهرداری تبریز در لیگ برترابراز رضایت کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،سهرابی گفت: با تلاشهای صورت گرفته توسط عوامل تیم اعم از سرمربی ،مربیان،کادرفنی،بازیکنان و... و همچنین با حمایتهای بی دریغ شهردار ورزشدوست تبریز مهندس نوین و شورای اسلامی شهر،آرزوی چند ساله مردم تبریز برای حضور تیم شهرداری در لیگ برتر تحقق یافت.
شنبه 22 خرداد 1389

شهردار تبریز عنوان کرد: حضور اکبر میثاقیان به عنوان سرمربی تیم شهرداری تبریز در لیگ برتر

شهردار تبریز عنوان کرد: حضور اکبر میثاقیان به عنوان سرمربی تیم شهرداری تبریز در لیگ برتر نوین شهردار تبریز از تمدید قرارداد اکبر میثاقیان برای فصل آتی برای سرمربیگری تیم شهرداری تبریز در لیگ برتر خبرداد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،شهردار تبریز با اعلام مطلب فوق اظهار داشت:پس از تمدید قرارداد میثاقیان با تیم شهرداری تبریز با چند بازیکن درحال مذاکره هستیم که با توجه به تاكيدات شهرداري و شوراي شهر براي حضور قدرتمند و آبرو مندانه در مسابقات ليگ برتر برای جذب بازیکنان تاثیرگذار تلاش خواهیم کرد.
شنبه 22 خرداد 1389

پیام تبریک شهردار تبریز بمناسبت راهیابی وصعود تیم فوتبال شهرداری به لیگ برتر

پیام تبریک شهردار تبریز بمناسبت راهیابی وصعود تیم فوتبال شهرداری به لیگ برتر شهردارتبریز در پیامی ، راهیابی وصعود مقتدرانه وغرورآفرین تیم فوتبال شهرداری تبریز به لیگ برتر کشور را به تمامی شهروندان تبریزی و جامعه ورزش استان تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،مهندس نوین پس از پیروزی قاطع تیم فوتبال شهرداری در برابر تیم پیام مشهد که منجر به صعود مقتدرانه این تیم به لیگ برتر در فاصله سه هفته به پایان این رقابت های نفس گیر شد ، با تبریک این پیروزی غرورآفرین به تک تک شهروندان و فوتبالدوستان تبریزی عنوان کرد: این پیروزی و صعود که با حمایت تمامی تماشاگران فوتبال ، شهروندان تبریزی ، اعضای محترم شورای اسلامی شهر و تلاش بازیکنان ، کادر فنی و مدیریت باشگاه حاصل شد ، متعلق به همه تبریزی هاست و این تیم سفیر جدید فوتبال ریشه دار تبریز در سطح اول فوتبال کشور خواهد بود.
شنبه 22 خرداد 1389