آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بقای شهرداری تبریز در لیگ یک با پیروزی مقابل گل ریحان مدعی

بقای شهرداری تبریز در لیگ یک با پیروزی مقابل گل ریحان مدعی تیم فوتبال شهرداری تبریز با پیروزی یک بر صفر مقابل گل ریحان البرز سهمیه فوتبال آذربایجان در لیگ یک را حفظ کرد.
سه شنبه 3 ارديبهشت 1398

هفته سی و سوم لیگ یک فوتبال؛

شهرداری تبریز در دیداری خانگی به مصاف گل ریحان مدعی می‌رود

شهرداری تبریز در دیداری خانگی به مصاف گل ریحان مدعی می‌رود تیم فوتبال شهرداری تبریز در دیداری حساس و خانگی به مصاف گل ریحان البرز که مدعی صعود به لیگ برتر است می‌رود.
دوشنبه 2 ارديبهشت 1398

سرمربی و مدیر تیم‌های تکواندو شهرداری تبریز:

بازیکنان آکادمی شهرداری تبریز به الگوهای خوبی تبدیل می‌شوند؛ برای حضور در مسابقات کشوری شبانه‌روز تلاش کردیم

بازیکنان آکادمی شهرداری تبریز به الگوهای خوبی تبدیل می‌شوند؛ برای حضور در مسابقات کشوری شبانه‌روز تلاش کردیم سرمربی تیم‌های تکواندو شهرداری تبریز گفت: نوید روزهای خوب را برای ورزش پایه تکواندو می‌دهم. این ورزشکاران به الگوهای خوبی در جامعه تبدیل می‌شوند چون علاوه بر مباحث قهرمانی، برای ارتقای مباحث اخلاقی، فرهنگی و رفتاری نیز تلاش می‌کنیم.
يکشنبه 1 ارديبهشت 1398

تکواندوکار نوجوان شهرداری تبریز به اردوی تیم ملی راه یافت

تکواندوکار نوجوان شهرداری تبریز به اردوی تیم ملی راه یافت تکواندوکار نوجوان شهرداری تبریز موفق شد سهمیه حضور در اردوی تیم ملی را کسب کند.
يکشنبه 1 ارديبهشت 1398

شهردار کلانشهر تبریز:

با همت بازیکنان می‌توانیم سهمیه لیگ یک را حفظ کنیم؛ شهرداری تبریز متعلق به جوانان بومی است

با همت بازیکنان می‌توانیم سهمیه لیگ یک را حفظ کنیم؛ شهرداری تبریز متعلق به جوانان بومی است شهردار کلانشهر تبریز گفت: شرایط تیم و جدول مسابقات به گونه‌ای است که اگر بازیکنان بخواهند و همت کنند، می‌توانند سهمیه تیم را در لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور حفظ کنند.
شنبه 31 فروردين 1398

با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و  ورزشی شهرداری

همایش پیاده‌روی  بانوان تبریزی برگزار شد

همایش پیاده‌روی  بانوان تبریزی برگزار شد همایش پیاده‌روی بانوان با هدف ایجاد نشاط و شادابی همگانی با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در پارک بزرگ تبریز برگزار شد.
شنبه 31 فروردين 1398

هفته سی و دوم لیگ دسته یک فوتبال؛

شهرداری تبریز برای صعود 2 پله‌ای به مصاف مس کرمان می‌رود

شهرداری تبریز برای صعود 2 پله‌ای به مصاف مس کرمان می‌رود تیم فوتبال شهرداری تبریز در هفته سی و دوم لیگ یک به مصاف مس کرمان می‌رود.
دوشنبه 26 فروردين 1398

اطلاعیه؛

استفاده از سالن‌های بدنسازی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برای عموم همشهریان آزاد است/ تخفیف ویژه برای کارکنان شهرداری

استفاده از سالن‌های بدنسازی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برای عموم همشهریان آزاد است/ تخفیف ویژه برای کارکنان شهرداری کارکنان مناطق، سازمان‌های وابسته به شهرداری کلانشهر تبریز می‌توانند با تخفیف 50 درصدی از امکانات سالن‌های بدنسازی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی استفاده کنند.
شنبه 24 فروردين 1398

داور دو پنالتی اشتباه اعلام کرد؛

جعفری: داوران لیگ برتری حوصله قضاوت در لیگ یک را ندارند

جعفری: داوران لیگ برتری حوصله قضاوت در لیگ یک را ندارند سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز اشتباهات داوری در اعلام دو ضربه پنالتی را عامل تساوی پر گل تیمش در مصاف با شهرداری ماهشهر دانست.
پنجشنبه 22 فروردين 1398

گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری ماهشهر

گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری ماهشهر دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری ماهشهر با تساوی 3 بر 3 به پایان رسید.
چهارشنبه 21 فروردين 1398