آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

سهرابی: درصورت پیروزی ،جشن صعود به ليگ برتر واليبال را برگزار مي‌كنيم

سهرابی: درصورت پیروزی ،جشن صعود به ليگ برتر واليبال را برگزار مي‌كنيم مديرعامل سازمان ورزش شهرداري تبريز گفت: فردا درصورت پیروزی ،جشن صعود به ليگ برتر واليبال را برگزار مي‌كنيم. مير معصوم سهرابي اظهار داشت: تيم واليبال شهرداري تبريز در مسابقات لیگ دسته یک والیبال فصل جاری چهره درخشاني را از خود به نمايش گذاشته و اميدواريم در بازي حساس فردا مقابل حفاري اهواز، تبريز را بعد از سال‌ها صاحب نماينده‌اي در ليگ برتر كنيم.
سه شنبه 6 ارديبهشت 1390

اعلام برنامه دو هفته پایانی لیگ برتر فوتبال کشور

اعلام برنامه دو هفته پایانی لیگ برتر فوتبال کشور سازمان لیگ برتر ،برنامه دو هفته پایانی رقابتهای لیگ برتر دوره دهم باشگاههای کشور را اعلام کرد.
يکشنبه 4 ارديبهشت 1390

تساوی شهرداري تبريز و شاهین بوشهر

تساوی شهرداري تبريز و شاهین بوشهر بازي تیمهای شهرداري تبريز و شاهين بوشهر در ورزشگاه يادگار امام(ره) تبريز با نتيجه دو بر دو به پايان رسيد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، ازهفته سي و يكم ليگ برتر فوتبال كشور ،جدال تيم‌هاي شهرداري تبريز و شاهين بوشهر با تساوي دو بر دو به اتمام رسيد.
جمعه 2 ارديبهشت 1390

درخشان: نیاز تیم شهرداری تبریز به حمایت و حضور هواداران بیش از گذشته

درخشان: نیاز تیم شهرداری تبریز به حمایت و حضور هواداران بیش از گذشته سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت: به حمايت و حضور هواداران این تيم در بازي با شاهين بوشهر بيش از پيش نياز داريم. 'حمید درخشان'، افزود: انتظار دارم که هواداران همانند بازی با ملوان در ورزشگاه حضور یابند و تیم شهرشان را در این موقعیت حساس، تنها نگذارند.
پنجشنبه 1 ارديبهشت 1390

بازگشت ميثم بائو به تمرينات تيم فوتبال شهرداري تبريز

بازگشت ميثم بائو به تمرينات تيم فوتبال شهرداري تبريز میثم بائوبازیکن تیم شهرداری تبریز پس از مذاکره با سرمربی ومدیران باشگاه به تمرینات تیم بازگشت. به گزارش رو.ابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،مير معصوم سهرابي با اعلام مطلب فوق، افزود: بائو از بازيكنان تاثيرگذار تيم شهرداري تبریز بوده و بلحاظ شرایط حساس لیگ و ضرورت حفظ اتحاد کلیه عوامل تیم،این بازیکن دوباره در تمرینات حضور پیدا کرده و با جدیت تمرینات را پیگیری میکند.
دوشنبه 29 فروردين 1390

باحمایت سازمان ورزش صورت گرفت:اسقرارعظیم قیچی سازکوهنوردباسابقه تبریزی درسومین قله مرتفع جهان

باحمایت سازمان ورزش صورت گرفت:اسقرارعظیم قیچی سازکوهنوردباسابقه تبریزی درسومین قله مرتفع جهان عظیم قیچی ساز، فاتح اورست و کوهنورد باسابقه تبریزی در قالب یک تیم بین المللی در کمپ یک "کانچن پونگا" نپال به عنوان سومین قله مرتفع جهان مستقر شد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، عظیم قیچی ساز کوهنورد باسابقه تبریزی که با حمایت سازمان ورزش شهرداری تبریز به عنوان اولین ایرانی به دومین قله سخت جهان و سومین قله مرتفع جهان، قله هشت هزار و 586 متری کانچن چونگا نپال صعود خواهد کرد و با تیم کمپ اصلی به کمپ یک حرکت کرده و در آن مستقرر شده است.
يکشنبه 28 فروردين 1390

درمرحله نهائی رقابتهای دسته یک والیبال کشورصورت گرفت:پیروزی مقتدرانه شهرداری تبریزبرحفاری اهواز

درمرحله نهائی رقابتهای دسته یک والیبال کشورصورت گرفت:پیروزی مقتدرانه شهرداری تبریزبرحفاری اهواز تیم والیبال شهرداری تبریز دردور رفت مرحله نهائی رقابتهای لیگ دسته اول والیبال باشگاههای کشور مقتدرانه تیم حفاری اهواز راشست داد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،تیم والیبال شهرداری تبریز نماینده شایسته والیبال استان در رقابتهای لیگ دسته یک باشگاههای کشور عصرامروز،چهارشنبه 24 فروردین ساعت16 در سالن شهیداقدمی تبریز میزبان تیم حفاری اهواز بود که درپایان با نتیجه مقترانه 3بر0 (در گيم هاي اول ، دوم و سوم با نتايج 25 بر 23،25 بر 16 و 25 بر 23 )برمیهمان خودحفاری اهواز غلبه کرد.
چهارشنبه 24 فروردين 1390

عیادت مدیرعامل،کادر فنی وبازیکنان تیم فوتبال شهرداری تبریز از کودکان مبتلا به سرطان خون

عیادت مدیرعامل،کادر فنی وبازیکنان تیم فوتبال شهرداری تبریز از کودکان مبتلا به سرطان خون مدیرعامل سازمان ورزش،کادر فنی وبازیکنان تیم فوتبال شهرداری تبریزاز کودکان مبتلا به بیماری سرطان خون عیادت کردند. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،همزمان با هفته سلامت و در یک حرکت خیرخواهانه سهرابی مدیرعامل سازمان ورزش،حمید درخشان سرمربی،کادرفنی و کلیه بازیکنان تیم فوتبال شهرداری تبریزباحضور پرشور خود در بخش بیماری سرطان خون ،بیمارستان کودکان تبریز به عيادت كودكان مبتلا به سرطان خون كه دراین بيمارستان بستري بودند، رفته وبا دیدار خود از این بیماران با خانواده ایشان اظهار همدردی نمودند.
دوشنبه 22 فروردين 1390

بناکار:تبريز سال‌ها بود كه مردم تبریز بازيهاي خوب و نتايج مناسب والیبال را نديده بودند

بناکار:تبريز سال‌ها بود كه مردم تبریز بازيهاي خوب و نتايج مناسب والیبال را نديده بودند مربي تيم واليبال شهر تبريز گفت: شهر تبريز سال‌ها بود كه چنين بازي‌هاي خوب و نتايجي را به خود نديده بود و راستش با ديدن تماشاگران مشتاق تبريزي در بازي پلي‌آف غافلگير شديم. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،عادل بناكار افزود: اميدوارم با حضور اين تماشاگران يك بار ديگر ورزش واليبال در تبريز رونق گرفته و نتايج بهتري در مقاطع بالاتر به دست آوريم.
شنبه 20 فروردين 1390

قوام:چهارشنبه منتظر هواداران هستيم

قوام:چهارشنبه منتظر هواداران هستيم قائم مقام سازمان ورزش شهرداري تبريز گفت: روز چهارشنبه بازي حساسي براي واليبال تبريز خواهد بود و دوباره منتظر حضور پر تعداد تماشاگران مشتاق و هواداران واليبال تبريز خواهيم بود. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،يوسف قوام‌لاله افزود: حضور پرشمار تماشاگران در بازي برابر حفاري اهواز حياتي است و اميدواريم با پيروزي در بازي رفت اميدوارانه به مصاف اين تيم در بازي برگشت برويم.
شنبه 20 فروردين 1390