آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برگزاری دوره های آموزشی اسکیت توسط سازمان ورزش

برگزاری دوره های آموزشی اسکیت توسط سازمان ورزش سازمان ورزش شهرداری تبریز دوره های آموزشی اسکیت را برگزار مینماید به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز ،این دوره های آموزشی بمنظور پرکردن اوقات فراغت در ایام تابستان و توسعه ورزشهای همگانی وقهرمانی برای شهروندان برگزار خواهد شد.
يکشنبه 30 خرداد 1389

شهرداري تبريز عنوان شکست نا پذیری خودرا با غلبه بر سپاهان نوين حفظ کرد

شهرداري تبريز عنوان شکست نا پذیری خودرا با غلبه بر سپاهان نوين حفظ کرد تيم فوتبال شهرداري تبريز با غلبه بر تیم سپاهان نوين اصفهان شکست ناپذيري خود در مسابقات لیگ دسته یک را حفظ کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، در این ديداراين که عصر چهارشنبه در ورزشگاه اختصاصي تراکتورسازي تبريز از هفته بيست و چهارم رقابتهاي فوتبال دسته اول کشور، برگزار شد، تيم شهرداري تبريز توانست با گل علی کریمی در دقیقه 32 حريف خود را شکست دهد تا همچنان شکست ناپذيري خود در مسابقات لیگ دسته یک را حفظ کند.
پنجشنبه 27 خرداد 1389

تبريك رييس سازمان تربيت بدني بمناسبت صعود شهرداري تبريز را به ليگ برتر

تبريك رييس سازمان تربيت بدني بمناسبت صعود شهرداري تبريز را به ليگ برتر دكتر سعيد لو:فوتبال تبريز به سوي موفقيت حركت مي كند معاون رييس جمهور و رييس سازمان تربيت بدني در پيامي صعود تيم شهرداري تبريز به ليگ برتر فوتبال ايران را تبريك گفت. در پيام دكتر علي سعيد لو آمده است:صعود تيم فوتبال شهرداري تبريز را به همه اهالي فوتبال كه در يك سال پر شور و فشرده در مسابقات دسته اول حضور داشتند، به خصوص دوستان و هواداران پرشور شهرداري تبريز تبريك مي گويم. بي شك اين موفقيت نشان از تلاش و برنامه ريزي صورت گرفته در اين باشگاه است و نشان از حرکت فوتبال تبریز به سوی موفقیت است.
چهارشنبه 26 خرداد 1389

مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تبریز:تیم فوتبال شهرداری از تیم تراکتور سازی بازیکن جذب نخواهد کرد

مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تبریز:تیم فوتبال شهرداری از تیم تراکتور سازی بازیکن جذب نخواهد کرد تیم فوتبال شهرداری تبریز هیچگونه تصمیمی برای جذب بازیکن از تیم تراکتورسازی ندارد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز ،سهرابی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز با اعلام مطلب فوق اظهار داشت:باتشگاه شهرداری در راستای تعامل و حفظ اتحاد با سایر تیمهای تبریزی بخصوص تیم تراکتورسازی وتقویت فوتبال آذربایجان ونیز احترام به تماشاگران پرشور وپرتعداد و فهیم تراکتورسازی هیچ تصمیمی مبنی بر جذب بازیکن از این تیم را ندارد.
دوشنبه 24 خرداد 1389

تغییر مکان برگزاری دیدار تیمهای شهرداری تبریز و سپاهان نوین اصفهان

تغییر مکان برگزاری دیدار تیمهای شهرداری تبریز و سپاهان نوین اصفهان مکان برگزاری دیدار دو تیم شهرداری تبریز و سپاهان نوین اصفهان تغییر یافت. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز ،بر اساس اعلام کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال ، مکان دیدار دو تیم شهرداری تبریز وسپاهان نوین اصفهان که ازچارچوب رقابتهای هفته بیست و چهارم لیگ دسته یک فوتبال کشور به انجام خواهدرسید، تغییر یافت.
دوشنبه 24 خرداد 1389

رحمانی نماینده مردم تبریز در مجلس: نمایندگان ، تیم شهرداری را در لیگ برتر تنها نخواهند گذاشت

رحمانی نماینده مردم تبریز در مجلس: نمایندگان ، تیم شهرداری را در لیگ برتر تنها نخواهند گذاشت   	نماینده مردم تبریز ، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از عزم جدی نمایندگان تبریز برای حمایت از تیم فوتبال شهرداری در رقابت های لیگ برتر خبرداد. به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز ، مهندس رحمانی طی گفت و گویی با ابراز خرسندی از توفیق تیم شهرداری در راهیابی به لیگ برتر ، این صعود مقتدرانه را به شهروندان تبریزی ، اعضای شورای شهر، شهردار تبریز و تمامی بازیکنان و مربیان این تیم تبریک گفت و این موفقیت را نشان دهنده قدرت و توان بالای فوتبال تبریز دانست.
يکشنبه 23 خرداد 1389

میثاقیان سرمربی شهرداری تبریز: قهرمانی و صعود حق ما بود

میثاقیان سرمربی شهرداری تبریز: قهرمانی و صعود حق ما بود   	سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز ، قهرمانی بلامنازع و صعود مقتدرانه به لیگ برتر را حق مسلم بازیکنان و تمامی هواداران این تیم دانست. به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز ، اکبر میثاقیان پس از پیروزی شیرین تیمش در مشهد برابر پیام این شهر و مسجل شدن صعود شهرداری به رقابت های لیگ برتر با اعلام این مطلب افزود: این پیروزی و صعود مقتدرانه حق بازیکنان ، کادر فنی ، مدیریت باشگاه و تمامی فوتبالدوستان خونگرم تبریزی است و من از این که توانستیم به وعده خود برای صعود عمل کنیم خوشحالم.
يکشنبه 23 خرداد 1389

شهردار تبریز به وعده خود عمل کرد: اهدای حواله سفر حج به بازیکنان و مربیان تیم شهرداری

شهردار تبریز به وعده خود عمل کرد: اهدای حواله سفر حج به بازیکنان و مربیان تیم شهرداری   به دنبال قهرمانی و صعود تیم فوتبال شهرداری تبریز به رقابت های فصل آتی لیگ برتر ، شهردار تبریز حواله سفر حج عمره به عنوان پاداش این قهرمانی را به بازیکنان ، مربیان و مدیران باشگاه اهدا کرد. به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز ، مهندس نوین در جلسه علنی امروز صبح شورا و مراسم تجلیل از تیم شهرداری ، با اهدای حواله سفر حج عمره به تک تک بازیکنان ، مربیان ، اعضای کمیته فنی و مدیران باشگاه ، به وعده ابتدای فصل خود عمل کرد.
يکشنبه 23 خرداد 1389

تجلیل شورای شهر از بازیکنان و کادر فنی تیم شهرداری

تجلیل شورای شهر از بازیکنان و کادر فنی تیم شهرداری   	اعضای شورای اسلامی شهر از بازیکنان ، مربیان ، کمیته فنی و مدیریت باشگاه شهرداری تبریزبه خاطر کسب عنوان قهرمانی رقابت های لیگ دسته اول و صعود به لیگ برتر تجلیل کردند. به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز ، در جلسه صبح امروزشورای اسلامی کلانشهر تبریز ، اعضای این نهاد با دعوت از بازیکنان ، مربیان ، اعضای کمیته فنی و مدیران باشگاه از زحمات آنان در راهیابی مقتدرانه به لیگ برتر فصل بعد قدردانی و این پیروزی را افتخاری بزرگ برای ورزش استان و فوتبال تبریز ارزیابی کردند.
يکشنبه 23 خرداد 1389

تیم دوچرخه سواری نابینایان شهرداری تبریز قهرمان کشورشد.

تیم دوچرخه سواری نابینایان شهرداری تبریز قهرمان کشورشد. تیم دوچرخه سواری نابینایان شهرداری تبریزدر مسابقات کشوری مقام اول را بدست آورد. به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز،تیم شهرداری در این دوره از مسابقات که از 19 الی 22 خرداد ماه در زنجان برگزارشد با اقتدار تمام مقام اول را بدست آورد. این گزارش می افزاید:پس از تیم دوچرخه سواری نابینایان شهرداری تبریز،تیمهای زنجان ومشهد بترتیب مقامهای دوم وسوم کشور رابدست آوردند.
يکشنبه 23 خرداد 1389