تاریخ : سه شنبه 21 ارديبهشت 1395     |     کد : 2735

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز خبر داد: تمهیدات خاص باشگاه ماشین سازی برای انتقال هواداران به ورزشگاه یادگار امام

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز از اتخاذ تمهیدات خاص باشگاه ماشین سازی تبریز برای انتقال هواداران تیم ماشین سازی تبریز به ورزشگاه امام خبر داد.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز از اتخاذ تمهیدات خاص باشگاه ماشین سازی تبریز برای انتقال هواداران تیم ماشین سازی تبریز به ورزشگاه امام خبر داد.

 میر معصوم سهرابی با اشاره به برگزاری دیدار حساس و سرنوشت ساز تیم ماشین سازی تبریز در هفته سی و هفتم رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال کشور گفت: با توجه به درخواست های هواداران ماشین سازی تبریز برای ارائه سرویس ایاب و ذهاب برای دیدار ماشین سازی تبریز و مس رفسنجان تصمیم گرفته شد از چند منطقه مختلف شهر، اتوبوسهایی را برای انتقال هواداران اختصاص دهیم.
سهرابی با اعلام اینکه اتوبوس ها از 4 مسیر به هواداران ماشین سازی سرویس دهی خواهند کرد گفت:  اتوبوس های تدارک دیده شده از مبداء های یکه توکان، چهار راه عباسی، آبرسان و نصف راه اقدام به سوار نمودن هواداران و انتقال آنان به ورزشگاه یادگار امام خواهند نمود.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز با اشاره به اینکه دیدار تیم ماشین سازی ساعت 17 شروع خواهد شد گفت: اتوبوس های اختصاص یافته ساعت 16 از مبدهای مشخص شده  به طرف یادگار امام حرکت خواهند کرد
سهرابی در پایان با دعوت از دوستداران فوتبال تبریز و هواداران ماشین سازی اظهار داشت: امیدوارم با حضور ده ها هزار هوادار و با حمایت های آنان فردا شاهد صود تیم ماشین سازی به لیگ برتر بعد از 20 سال باشیم


PDF چاپ چاپ