تاریخ : سه شنبه 21 ارديبهشت 1395     |     کد : 2736

مصاف حساس سبزقبایان در یادگارامام/ جشن صعود هزاران نفری در انتظار ماشینچی ها؟

حساس ترین دیدار هفته ماقبل آخر لیگ آزادگان در تبریز و ما بین دو تیم مدعی صعود برگزار خواهد شد و به احتمال زیاد، نتیجه آن، تکلیف صعود ماشین را تا حد زیادی مشخص خواهد کرد.

حساس ترین دیدار هفته ماقبل آخر لیگ آزادگان در تبریز و ما بین دو تیم مدعی صعود برگزار خواهد شد و به احتمال زیاد، نتیجه آن، تکلیف صعود ماشین را تا حد زیادی مشخص خواهد کرد.

دو تیم ماشین سازی تبریز و مس رفسنجان از ساعت ۱۷ روز سه شنبه ( امروز ) از سری رقابت های هفته سی و هفتم مسابقات لیگ آزادگان در استادیوم یادگار امام شهر تبریز و در حضور احتمالا پرتعداد هواداران فوتبال دوست آذربایجان مهمترین بازی هفته ما بین دو تیم مدعی صعود را برگزار خواهند کرد.

در حال حاضر تیم ماشین‌سازی با ۶۰ امتیاز در رده دوم قرار دارد و نفت آبادان و فجرسپاسی به ترتیب با ۵۸ و ۵۷ امتیاز در رده‌های سوم و چهارم قرار دارند.

در صورتی که ماشین‌سازی در این دیدار به پیروزی برسد با توجه به اینکه در هفته پایانی دو تیم نفت آبادان و فجرسپاسی با یکدیگر بازی دارند صعود ماشینچی ها به لیگ برتر قطعی خواهد شد و به نوعی پس از تراکتورسازی و گسترش فولاد، سومین تیم آذربایجان خواهند بود که در فصل آینده حضور خواهند داشت.

شاگردان خطیبی برای صعود به سه امتیاز این دیدار، نیاز مبرمی دارند و برای کسب پیروزی و صعود به لیگ برتر سراپا حمله خواهند بود و به چیزی جز پیروزی قانع نخواهند شد. سبزقباهای تبریز که هفته گذشته نتوانستند تیم قعر جدولی گیتی پسند را شکست دهند، این هفته می آیند تا ناکامی آن بازی را جبران کنند و شهد شیرین پیروزی و صعود را به کام هواداران بچشانند.

پیش بینی می شود که استقبالی کم نظیر از این دیدار به عمل آید و سکوهای ورزشگاه یادگار امام (ره) یکی از پرتماشاگرترین روزهایش را تجربه کند. بی شک حضور ده ها هزار نفری هواداران از این بازی می تواند انگیزه مضاعفی را به تیم تزریق کند و تیم میهمان را مقهور قدرت خویش سازد. هواداران سبزقباهای دوست داشتنی آذربایجان یکی از وفادار ترین ها هستند و این تیم را حتی در دسته های پایین تر نیز تنها نگذاشته اند و امروز روزی استثنایی برای آنهایی خواهد بود که سالهاست انتظار صعود و حضور در لیگ برتر را می کشند.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا سومین نماینده آذربایجان هم می تواند در آخرین بازی خانگی خود در لیگ یک و در حضور پرتعداد هوادارانش جشن صعود به لیگ برتر گرفته و تعداد نمایندگان استان در سطح اول فوتبال کشور را به سه برساند یا اینکه نتیجه دیگری رقم خواهد خورد…


PDF چاپ چاپ