تاریخ : سه شنبه 14 فروردين 1397     |     کد : 3724

جهت انجام دیدار با تیم خونه به خونه

کاروان شهرداری تبریز امروز عازم بابل می شود

تیم فوتبال شهرداری تبریز برای برگزاری دیدار هفته سی ام خود در رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور امروز عازم بابل می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، هفته سی ام مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور فردا چهارشنبه با انجام 9 دیدار سپری می شود و طی آن در یکی از بازی های مهم، تیم شهرداری تبریز در بابل به دیدار تیم خونه به خونه می رود .

این دیدار از ساعت 16:15 فردا چهارشنبه برگزار خواهد شد و بر این اساس کاروان تیم شهرداری تبریز امروز از تهران عازم بابل می شود .

شاگردان سیروس دینمحمدی دیروز تبریز را به مقصد تهران ترک کردند و یک جلسه تمرینی نیز در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی تمرین کردند. تیم فوتبال شهرداری پس از یک روز حضور و تمرین در تهران، امروز عازم بابل می شود تا بدون تحمل سختی سفر و در فاصله زمانی مناسب، خود را برای دیدار با تیم خونه به خونه آماده کند .

شهرداری تبریز با هدایت سیروس دینمحمدی توانسته در نیم فصل دوم فصل جاری مسابقات لیگ دسته اول باشگاه های کشور 21 امتیاز کسب کند و اکنون با احتساب این تعداد امتیاز، به طور مشترک با گل گهر سیرجان و نساجی مازندران، سومین تیم برتر بازی های دور برگشت به شمار می آید .مهدی شیرازی فر