تاریخ : چهارشنبه 15 فروردين 1397     |     کد : 3731

سرپرست تیم فوتبال شهرداری تبریز :

هیچ اتفاقی برای اتوبوس تیم شهرداری رخ نداده است/ روحیه تیم عالی است

سرپرست تیم فوتبال شهرداری تبریز وضعیت روحی روانی بازیکنان این تیم را عالی توصیف کرد و گفت: در تصادف چند خودرو در جاده تهران - بابل هیچ اتفاق و آسیبی برای اتوبوس تیم شهرداری و سرنشینان آن رخ نداده است .

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تبریز، احد میرزایی دقایقی قبل در واکنش به خبر تصادف اتوبوس حامل تیم فوتبال شهرداری تبریز، اظهار کرد: هیچ اتفاقی برای اتوبوس حامل کاروان تیم شهرداری رخ نداده است و هم اتوبوس و هم سرنشینان آن که اعضای تیم فوتبال شهرداری تبریز را تشکیل می دهد، در سلامت کامل به سر می برند .

وی ادامه داد: ما هم اکنون در جاده تهران به سمت بابل هستیم و بازیکنان و کادرفنی از لحاظ روحی روانی در شرایط عالی هستند و همه به بازی فردا برابر تیم خونه به خونه امروز کرده ایم .

میرزایی با اشاره به اینکه تیم شهرداری تبریز آماده کسب نتیجه ای خوب در زمین تیم خونه به خونه است، گفت: ما یکی، دو بازیکن مصدوم داریم که البته حضور یا عدم حضور آنها در بازی فردا مشخص نیست و به نظر کادر پزشکی و کادرفنی بستگی دارد اما در مجموع وضعیت تیم عالی است و امیدواریم که بتوانیم با دست پر به تبریز بازگردیم .

گفتنی است تیم فوتبال شهرداری تبریز برای دیدار با تیم خونه به خونه عازم بابل شده است و قرار است در هتل میزبان این شهر اقامت کند. کاروان تیم شهرداری پس از مصاف با تیم خونه به خونه فردا شب به تبریز باز خواهد گشت .

این دیدار از چارچوب بازی های هفته سی ام لیگ دسته اول باشگاه های کشور و از ساعت 16:15 فردا چهارشنبه در ورزشگاه هفتم تیر بابل به انجام می رسد .مهدی شیرازی فر