تاریخ : شنبه 10 آذر 1397     |     کد : 3929

هفته پانزدهم لیگ یک فوتبال کشور؛

شهرداری در تبریز با مس کرمان دیدار می‌کند

تیم فوتبال شهرداری تبریز در دیداری خانگی از ساعت 14 فردا به مصاف مس کرمان می‌رود.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز، هفته پانزدهم لیگ یک فوتبال کشور از ساعت 14:15 امروز (شنبه) با برگزاری یک دیدار آغاز می‌شود.
 
تیم فوتبال شهرداری تبریز که در دیدار گذشته خود و در شرایط جوی نامناسب مقابل شهرداری ماهشهر شکست خورده بود، در چارچوب دیدارهای این هفته از ساعت ۱۴ فردا (یکشنبه) در ورزشگاه اختصاصی خود به مصاف مس کرمان می‌رود.
 
شاگردان حیدر جعفری که شرایطی نامناسب وارد رقابت‌های فصل جاری مسابقات شدند، رفته‌رفته وضعیت بهتری پیداکرده و ضمن کسب نتایج قابل‌قبول، به رده‌های میانی جدول صعود کردند.
شهرداری تبریز در دیدارهای گذشته خانگی خود 9 امتیاز از ۶ بازی کسب کرده تا نشان دهد در دیدارهای خانگی و در کنار هواداران خود عملکرد بهتری نسبت به بازی‌های خارج از خانه دارد.
 
در آن سوی میدان مس کرمان در هفته گذشته رقابت‌ها استراحت کرده و در این بازی به دنبال کسب سه امتیاز دیدار مقابل شهرداری و صعود به رده نخست جدول است.
 
تیم میزبان هم با پیروزی در این دیدار می‌تواند شانس خود را برای صعود 3 پله‌ای در جدول رده‌بندی امتحان کند.
 
دیدار تیم‌های شهرداری تبریز و مس کرمان رده چهارمی در حالی از ساعت ۱۴ و در زمین اختصاصی تیم فوتبال شهرداری تبریز واقع در میدان جهاد (نصف راه)، خیابان ورزش برگزار می‌شود که قضاوت آن بر عهده وحید صالحی خواهد بود. حافظ عظیمی وحید سیفی و حامد سیری نیز وی را در این امر یاری می‌کنند.
 
گفتنی است تماشای دیدار شهرداری تبریز و مس کرمان برای علاقه‌مندان رایگان خواهد بود.
 

 
انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور