تاریخ : يکشنبه 11 آذر 1397     |     کد : 3931

در دیدار با مس کرمان؛

شهرداری تبریز پیروزی را با تساوی عوض کرد

شهرداری تبریز در حالی که مقابل مس کرمان به پیروزی رسیده بود در دقایق پایانی بازی به تساوی رضایت داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز، تیم فوتبال شهرداری تبریز از ساعت 14 امروز در دیداری خانگی در چارچوب دیدارهای هفته پانزدهم لیگ یک کشور به مصاف مس کرمان رفت.
 
شاگردان جعفری که انگیزه‌های زیادی برای پیروزی در این دیدار داشتند بازی مقابل حریف صدر جدولی خود را با قدرت آغاز کردند و موقعیت‌هایی برای باز کردن دروازه مس کرمان داشتند که این موقعیت‌ها با بدشانسی به ثمر ننشست.
 
در دقیقه 36 شوت مهاجم شهرداری به دست مدافع مس کرمان برخورد کرد تا محمدرضا زینال خیری در دقیقه 37 دروازه تیم مهمان را باز کند. 3 دقیقه بعد بازی توسط حمید کاظمی به تساوی کشانده شد. موقعیت‌های دو تیم در ادامه بازی نیز بی‌ثمر بود و نیمه نخست دیدار دو تیم با تساوی یک-یک به پایان رسید.

در نیمه دوم شهرداری خیلی سریع و در دقیقه 51 توسط فرشاد بیابانی به گل رسید. در ادامه بازی شاگردان حیدر جعفری ضمن حفظ برتری خود برای به ثمر رساندن گل‌های بعدی حمله کرده و موقعیت‌های خود را از دست دادند.
 
در ادامه مسی‌ها که با اعتراضات خود نظم بازی را به هم زده بودند موفق شدند در دقیقه 90 و روی ضربه سر توسط محمدحسین حیدری به گل برسند. این بازی در نهایت با تساوی دو-دو به پایان رسید.
 
انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور