تاریخ : دوشنبه 12 آذر 1397     |     کد : 3933

سلیمانی از آکادمی تکواندو شهرداری تبریز بازدید کرد؛ شهرداری تبریز در لیگ برتر نوجوانان شرکت می‌کند

مهندس سلیمانی، معاونت اقتصادی و مالی و سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز از آکادمی تکواندو این باشگاه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز، مهندس سلیمانی، معاونت مالی و اقتصادی و سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز عصر روز گذشته با حضور در آکادمی تکواندو شهرداری تبریز از امکانات و پتانسیل‌های آن آکادمی بازدید کرد.

در این بازدید که با همراهی مهندس کریم فیضی (مدیرکل امور اداری شهرداری تبریز)، دکتر بهمن عبدی (قائم‌مقام سازمان ورزش)، دکتر محمد جهانگیری (حراست سازمان ورزش)، مهندس میر اعتماد عمادی و مهندس سعید صالح نیا، صورت گرفت، ضمن معرفی نوجوانان حاضر در اردوی تیم ملی و مقام آوران کشوری، دکتر حامد جعفری، سرمربی و مدیر تیم‌های تکواندو شهرداری تبریز توضیحاتی در رابطه با شرایط این آکادمی ارائه کرد.
 

 
دکتر جعفری در گفت‌وگو با سایت رسمی سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز با اشاره به استقبال 80 نفری تکواندو آموزان شهرداری تبریز از مهندس سلیمانی و هیئت همراه اظهار داشت: ما امسال توانستیم پس از مدت‌ها آکادمی تکواندو شهرداری تبریز را به قهرمانی بلامنازع مسابقات قهرمانی استان برسانیم. پس از آن نیز در مسابقات باشگاه‌های برتر استان عنوان قهرمانی را کسب کردیم.

سرمربی تیم‌های تکواندو شهرداری تبریز ادامه داد: در لیگ برتر نیز با تیمی کاملاً بومی جایگاه ششم را کسب کردیم و قول می‌دهم با این نفرات، در سال آتی می‌توانیم به جایگاه‌های بهتری دست پیدا کنیم.

جعفری با اشاره به ارائه آموزش‌های علمی در این آکادمی خاطرنشان کرد: ما همواره تلاش می‌کنیم کارمان را با روش‌های علمی پیش ببریم که این موضوع منجر به دعوت نوجوانان ما به تیم ملی و حضور آن‌ها به عنوان پدیده در لیگ برتر بزرگسالان می‌شود. بر همین اساس نیز طبق مباحثی که مطرح شد، مجموعه فعلی مطلقا برای آکادمی تکواندو مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. 

مربی تیم ملی تکواندو نونهالان کشور گفت: در این بازدید، مهندس سلیمانی ضمن گفت‌وگو با اعضای آکادمی تکواندو شهرداری تبریز، به مشکلات آن‌ها نیز رسیدگی و رضایت خود از حضور 80 نوجوان در تنها یک کلاس از برنامه‌های آکادمی را اعلام کردند. کاپ قهرمانی نیز توسط دکتر بهمن عبدی به مهندس سلیمانی اهدا شد.

"خواسته ما حضور تیم پایه تکواندو شهرداری تبریز که 6 سال از آغاز به کار آن می‌گذرد، در مسابقات لیگ برتر نوجوانان بود" جعفری با بیان این موضوع ادامه داد: با توجه به اینکه ورزش پایه، موتور محرک ورزش قهرمانی و همگانی است، مهندس سلیمانی در جمع اعضای آکادمی به صراحت این قول را به ما دادند که در سال آتی بتوانیم به عنوان نماینده رده‌های پایه تکواندو استان و شهرداری تبریز در مسابقات لیگ برتر شرکت کنیم.

وی افزود: در ادامه نیز حکم سرمربی گری و مدیریت تیم‌های تکواندو شهرداری تبریز و لوح سپاسی را از مهندس سلیمانی که شخصیتی والا دارند، دریافت کردم. ایشان قول دادند که فعالیت‌های آکادمی تکواندو شهرداری تبریز ادامه خواهد داشت. ما نیز قول دادیم تمرینات خود را با جدیت ادامه دهیم تا بتوانیم در سال آتی به عنوان نماینده ورزش پایه در لیگ برتر تکواندو کشور شرکت کنیم.

گفتنی است، دکتر حامد جعفری در حال حاضر مربی تیم ملی تکواندو نوجوانان بوده و مسئولیت کمیته استعدادیابی تکواندو استان را بر عهده دارد. وی همچنین نخستین و تنها مدرس فدراسیون تکواندو در تاریخ تکواندو آذربایجان شرقی است. جعفری سابقه حضور به عنوان پزشک در تیم‌های لیگ برتری فوتبال را نیز در کارنامه دارد.

انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور