تاریخ : دوشنبه 12 آذر 1397     |     کد : 3936

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از سرمربی تیم تکواندو شهرداری تقدیر کرد

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در جریان بازدید از آکادمی تکواندو باشگاه شهرداری تبریز از سرمربی و مدیر تیم‌های تکواندو شهرداری تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز، روز گذشته مهندس سلیمانی، معاونت مالی و اقتصادی و سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز با حضور در سالن سفیر امید از آکادمی تکواندو باشگاه شهرداری تبریز بازدید کرد.

در جریان این بازدید که با همراهی مهندس کریم فیضی (مدیرکل امور اداری شهرداری تبریز)، دکتر بهمن عبدی (قائم‌مقام سازمان ورزش)، دکتر محمد جهانگیری (حراست سازمان ورزش)، مهندس میر اعتماد عمادی و مهندس سعید صالح نیا، صورت گرفت، مهندس سلیمانی به منظور تقدیر از زحمات دکتر حامد جعفری، سرمربی و مدیر تیم‌های تکواندو شهرداری تبریز، حکم و لوح سپاسی را به او اهدا کرد.
 

گفتنی است، دکتر حامد جعفری در حال حاضر مربی تیم ملی تکواندو نوجوانان بوده و مسئولیت کمیته استعدادیابی تکواندو استان را بر عهده دارد. وی همچنین نخستین و تنها مدرس فدراسیون تکواندو در تاریخ تکواندو آذربایجان شرقی است. جعفری سابقه حضور به عنوان پزشک در تیم‌های لیگ برتری فوتبال را نیز در کارنامه دارد.

انتهای پیام/
 


خداویردی فلاح پور