تاریخ : پنجشنبه 20 دي 1397     |     کد : 3999

هفته هفدهم لیگ برتر والیبال؛

بناکار: رفته‌رفته شرایط تیم بهتر می‌شود؛ به برد مقابل پیام نیاز داشتیم

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: ما به برد مقابل پیام خراسان نیاز داشتیم و ممکن بود شکست مقابل این تیم در ادامه کار برایمان مشکل‌ساز شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز، عادل بناکار پس از پیروزی تیمش در دیدار با پیام خراسان ضمن تمجید از عملکرد بازیکنانش در این بازی اظهار داشت: بازی خیلی خوبی از دو تیم دیدیم. پیام خراسان خیلی خوب بازی کرد و بازیکنان ما هم تمام تلاششان را به کار بستند تا در دیدار با این تیم برنده شویم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز ادامه داد: در لحظات حساس بازی عملکرد خوبی داشتیم و بازیکنان ما در امتیازات پایانی تمام سعی خود را کردند تا با کم کردن اشتباهات فردی، مقابل پیام مشهد پیروز شویم. ما به این برد نیاز داشتیم و ممکن بود شکست مقابل پیام در ادامه کار برایمان مشکل ساز شود.

بناکار با اشاره به هماهنگی بازیکنانش در این بازی خاطرنشان کرد: در نیم فصل نفرات جدیدی به تیم اضافه شدند و کمی با مشکل ناهماهنگی بین بازیکنان مواجه بودیم اما رفته‌رفته شرایط خوبی پیدا کرده ایم. خدا را شکر در بازی با پیام پیروز شدیم و به خاطر این تلاش از بازیکنان و کادر فنی تشکر می‌کنم.

وی در پایان گفت: ما در دور رفت و در دیداری خارج از خانه که در 5 ست به پایان رسید، با نتیجه 3-2 مقابل پیام شکست خوردیم در حالی که می‌توانستیم این بازی را ببریم. فکر می‌کنم بچه‌های ما انگیزه لازم برای پیروزی در این دیدار را داشتند.

انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور