تاریخ : پنجشنبه 20 دي 1397     |     کد : 4001

هفته هجدهم لیگ یک فوتبال؛

شهرداری تبریز و آلومینیوم اراک به تساوی بدون گل رضایت دادند

تیم‌های شهرداری تبریز و آلومینیوم اراک در چارچوب دیدارهای هفته هجدهم لیگ یک فوتبال کشور به مصاف هم رفته و به تساوی بدون گل رضایت دادند.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز، هفته هجدهم لیگ دسته یک فوتبال کشور از ساعت 14 امروز (پنجشنبه) با برگزاری 8 دیدار در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد.

در چارچوب دیدارهای این هفته، شاگردان حیدر جعفری در دیداری خانگی به مصاف آلومینیوم اراک رفته و به تساوی بدون گل با این تیم رضایت دادند.

شهرداری تبریز که با انگیزه‌ای مضاعف این بازی را آغاز کرده بود، توانست موقعیت‌های خطرناکی روی دروازه حریف ایجاد کند اما بدشانسی بازیکنان تیم میزبان مانع به ثمر رسیدن گل برتری برای شاگردان حیدر جعفری شد.

در آن سوی میدان نیز آلومینیوم اراک که به دنبال کسب نخستین پیروزی در دور برگشت مسابقات بود، تلاش زیادی برای حمله به دروازه وحید مهدی خانی داشت اما مدافعان تیم میزبان هوشیاری مناسبی داشتند و مانع باز شدن دروازه تیمشان شدند. این بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید تا جمع امتیازات شهرداری در پایان این هفته به عدد 18 برسد.

شهرداری تبریز در این بازی با وحید مهدی خانی، میر مهدی قریشی، مهدی حسین زاده، مهدی رستم زاده، احمد حسین زاده، جعفر برزگر، رسول پیرزاده، سجاد رهبر (89- امیرحسین طاحونی)، دانا نقشبندی (82- سیامک رضایی)، حسین قره داغی و فرشاد بیابانی به مصاف حریف خود رفت.

جعفر برزگر، سجاد رهبر و حسین قره داغی نیز در این دیدار با کارت زرد داور بازی جریمه شدند. در آن سوی میدان، رامتین سلیمان زاده با کارت زرد داور جریمه شد. مجید عبدی نیز پس از دو خطای شدید روی بازیکنان شهرداری تبریز، دو کارت زرد از داور بازی دریافت کرد.

انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور