تاریخ : پنجشنبه 20 دي 1397     |     کد : 4003

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز:

از حمایت مسئولان تشکر می‌کنم/ بازیکنان شهرداری فوتبال ایده‌آلی ارائه می‌کنند

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز گفت: فکر می‌کنم فوتبال ایده آلی مقابل آلومینیوم اراک ارائه کردیم. از فوتبال بچه‌ها بسیار راضی هستم اما دوست داشتم سه امتیاز بازی را بگیریم.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز، حیدر جعفری پس از پایان دیدار تیم‌های شهرداری تبریز و آلومینیوم اراک اظهار داشت: به بازیکنان و کادر فنی شهرداری تبریز و آلومینیوم اراک خسته نباشید می‌گویم. بازی خیلی خوبی مقابل آلومینیوم داشتیم.

وی افزود: بچه‌هایمان تاکتیک‌های مورد نظر کادر فنی را در زمین اجرا کردند و توانستیم راه‌های نفوذ آلومینیوم را ببندیم. در نیمه دوم حتی حریف مجبور شد رو به بازی مستقیم بیاورد. مالکیت توپ هم بیشتر دست در دست بازیکنان ما بود. ضمن اینکه چند موقعیت خیلی خوب هم داشتیم که متأسفانه با کم‌دقتی نتوانستیم از آن‌ها استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز با تمجید از عملکرد بازیکنانش در دیدار با آلومینیوم اراک خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم فوتبال ایده آلی مقابل آلومینیوم اراک ارائه کردیم. از فوتبال بچه‌ها بسیار راضی هستم اما دوست داشتم سه امتیاز بازی را بگیریم و به همین دلیل از نتیجه رضایت ندارم.

جعفری افزود: امیدوارم در بازی بعدی مقابل شاهین بوشهر بچه‌ها دقت لازم را داشته باشد تا سه امتیاز را که دور از دسترس بازیکنان شهرداری تبریز هم نیست، کسب کنیم. هواداران دیدند که شهرداری تبریز فوتبالی با برنامه ارائه می‌کند و جوانان شایسته بومی در این تیم جمع شده‌اند. از همه بچه‌ها تشکر می‌کنم که بانظم بازی می‌کنند و تمرکز لازم را در اجرای تاکتیک‌ها دارد.

وی در رابطه با نقل و انتقالات تیمش گفت: برخلاف تیم‌های دیگر هنوز بازیکنی جذب نکرده‌ایم. البته صحبت‌هایی با دو بازیکن انجام‌شده اما هنوز جذب آن‌ها نشده است. فعلاً با همان جوانان نیم‌فصل اول و بازیکنان بومی کارمان را ادامه می‌دهیم. حتی یک بازیکن که شش ماه هم برای ما برای تیم ما زحمت کشیده بود امروز در ترکیب آلومینیوم اراک به میدان رفت که با او هم خسته نباشید می‌گویم.

سرمربی بومی شهرداری تبریز در ادامه خاطرنشان کرد: ما به ساق پاهای بازیکنان جوانان و امیدهای فوتبال تبریز امیدوار هستیم و هیچ ترسی هم در این راه نداریم. می‌دانم که امسال شهرداری تبریز تیم پدیده مسابقات خواهد شد و می‌توانیم بیش از ۱۰ بازیکن جوان به فوتبال کشور معرفی کنیم.

وی در پایان گفت: از مسئولان شهر به خصوص شهردار محترم تبریز، دکتر دبیری و مهندس سلیمانی عزیز تشکر می‌کنم که کمک کردند تا بخشی از مطالبات بچه‌ها پرداخت شود و آن‌ها امروز با روحیه خوبی به میدان بروند. امیدوارم حمایتشان را ادامه دهند چون قطعاً در ادامه کار موفقیت‌های بیشتری کسب خواهیم کرد.

انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور