تاریخ : شنبه 22 دي 1397     |     کد : 4006

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز:

تیم با حمایت هواداران به روند عادی بازمی‌گردد؛ شناخت خوبی از خاتم پر مهره داریم

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: می‌دانیم که خاتم اردکان از بازیکنان خوبی بهره می‌برد و در هفته‌های گذشته نیز نتایج خوبی گرفته‌اند. ما نیز در روزهای گذشته تمرینات خوبی انجام داده‌ایم و امیدوار هستیم بازی خوبی مقابل میزبانمان ارائه کنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز، تیم والیبال شهرداری تبریز در چارچوب دیدارهای هفته هجدهم لیگ برتر کشور از ساعت 16 فردا، در دیداری خارج از خانه به مصاف خاتم اردکان پر مهره می‌رود.

عادل بناکار در رابطه با شرایط بازیکنان تیمش پیش از این دیدار اظهار داشت: خوشبختانه بازیکن مصدومی برای دیدار فردا نخواهیم داشت و پس از برد خوبی که در هفته گذشته کسب کردیم، امیدواریم مقابل خاتم اردکان نیز بازی خوبی انجام دهیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز با اشاره به آنالیز خاتم اردکان گفت: می‌دانیم که این تیم از بازیکنان خوبی بهره می‌برد و در هفته‌های گذشته نیز نتایج خوبی گرفته‌اند. ما نیز در روزهای گذشته تمرینات خوبی انجام داده‌ایم و امیدوار هستیم بازی خوبی مقابل میزبانمان ارائه کنیم.

وی افزود: ما تغییراتی در کادر بازیکنانمان داشتیم و این موضوع باعث شده شاهد کمی ناهماهنگی در تیم باشیم. البته بازیکنان تلاش زیادی دارند تا با آمادگی هر چه بیشتر در بازی‌های آتی به میدان رفته و نتایج قابل قبولی کسب کنیم. همان‌طور که دیدید در هفته گذشته نیز یک بازی خوب انجام دادیم.

بناکار ادامه داد: 7-8 ملی‌پوش در تیم خاتم اردکان حضور دارند اما بچه‌های ما انگیزه لازم برای کسب نتیجه مناسب را دارند. امیدوارم علاوه بر کسب نتیجه، بازی هماهنگ‌تری داشته باشیم تا بتوانیم در دیدارهای آتی بازی‌های تماشاگرپسندتری ارائه کنیم.

سرمربی با تجربه تیم والیبال شهرداری تبریز افزود: جا دارد از آقای سلیمانی تشکر ویژه‌ای داشته باشم که پس از جدایی تعدادی از بازیکنان نیم‌فصل اول، کمک کردند تا بازیکنان جدید را جذب و بخشی از مطالبات را پرداخت کنیم. مشکلاتی داشتیم که در روند تیم مؤثر بود.

وی در پایان گفت: باخت‌های زیادی هم داشتیم اما برای صعود به پلی‌آف تلاش می‌کنیم. امیدواریم با حمایت هواداران تیم به روال عادی خود بازگردد.

گفتنی است تیم والیبال شهرداری تبریز در چارچوب دیدارهای هفته هجدهم لیگ برتر والیبال کشور از ساعت 16 فردا در دیداری خارج از خانه به مصاف خاتم اردکان می‌رود.

انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور