تاریخ : چهارشنبه 17 بهمن 1397     |     کد : 4065

هافبک گلزن شهرداری تبریز:

برای پیروزی در دیدار با مس رفسنجان هم قسم شده بودیم

 هافبک گلزن شهرداری تبریز گفت: با توجه به اینکه در هفته گذشته و شرایطی غیرطبیعی مقابل نود ارومیه شکست خورده بودیم، در بازی مقابل مس رفسنجان محکوم به برد بودیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز، جعفر برزگر، زننده تک‌گل شهرداری تبریز در دیدار با مس رفسنجان اظهار داشت: بازی خیلی خوبی مقابل مس رفسنجان انجام دادیم. با توجه به اینکه در هفته گذشته و شرایطی غیرطبیعی مقابل نود ارومیه شکست خوردیم، در بازی امروز محکوم به برد بودیم.

هافبک گلزن شهرداری تبریز ادامه داد: ما پیش از دیدار با مس رفسجان هم‌قسم شده بودیم و تمرینات خوبی انجام دادیم تا با ارائه یک بازی هوشمندانه‌ دیدار امروز را با پیروزی پشت سر بگذاریم. خدا را شکر می‌کنم که زحمات بچه‌ها نتیجه داد و من هم توانستم گل 3 امتیازی این بازی را به ثمر برسانم.

برزگر ادامه داد: شرایط تیم ما به گونه‌ای است که من جلوی هافبک‌ها بازی می‌کنم و در موقیعت حمله به خط هجومی اضافه می‌شوم. در صحنه به ثمر رسیدن گل نیز دروازه‌بان حریف ضربه اتابک زارعی را برگشت داد و من نیز توانستیم از این فرصت استفاده کنم.

وی در پایان گفت: خوشحال هستم که با این گل 3 امتیازی مقابل مس رفسنجان به پیروزی رسیدیم و امیدوارم در هفته‌های آتی نیز روند خوبمان را حفظ کنیم.

انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور