تاریخ : چهارشنبه 17 بهمن 1397     |     کد : 4066

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز:

بازیکنانم با غیرت بازی کردند؛ امیدوارم روند رو به رشدمان را ادامه دهیم

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز گفت: جا دارد از بازیکنان باغیرت و بومی شهرداری تبریز که امروز سنگ تمام گذاشتند، تشکر کنم.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز، حیدر جعفری، سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز در رابطه با دیدار تیمش مقابل مس رفسنجان که با برتری یک-صفر شهرداری به پایان رسید، اظهار داشت: بازی خوبی مقابل مس رفسنجان انجام دادیم و جا دارد از بازیکنان باغیرت و بومی شهرداری تبریز که امروز سنگ تمام گذاشتند، تشکر کنم.

وی افزود: شب گذشته بازیکنان ما جمع شده و هم‌قسم شدند تا 3 امتیاز دیدار با مس رفسنجان را به خاطر شهر و پیراهن تیمشان در تبریز نگه دارند. همان‌طور که دیدیم بازیکنان شهرداری تبریز با تمام توان در طول 90 دقیقه جنگیدند تا 3 امتیاز این بازی را کسب کنند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز ادامه داد: به تیم باشخصیت و یکدست مس رفسنجان هم تبریک می‌گویم. درست است که ما در این بازی 3 امتیاز را کسب کردیم اما واقعاً فوتبال خوبی از سوی دو تیم شاهد بودیم. با این شکست هیچ‌چیز از ارزش‌های مس کم نمی‌شود. بازی جوانمردانه‌ای با این تیم داشتیم. امیدوارم مس در ادامه مسابقات موفق باشد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: بازیکنان ما امروز با نظم خوبی بازی کردند. سرپرست تیممان نیز در این چند روز فشار زیادی را تحمل کرد. به خاطر این برد از همه اعضای تیم تشکر می‌کنم.

جعفری در رابطه با شرایط داوری در دیدار شهرداری تبریز و مس رفسنجان خاطرنشان کرد: داوری خوب بود و علی‌رغم اینکه کادر جوانی بودند، عالی سوت زدند. هیچ تنشی به خاطر داوری در این بازی ایجاد نشد و به همین دلیل به آن‌ها نیز خسته نباشید می‌گویم.

سرمربی شهرداری تبریز در رابطه با دیدار آتی تیمش گفت: در هفته آتی با تیم خونه به خونه بازی می‌کنیم. شناخت خوبی از این تیم و استاد خودم، آقای میثاقیان داریم. امیدوارم این بار با امتیاز به تبریز بازگردیم. امیدوارم روند رو به رشد شهرداری همچون نیم‌فصل اول از دیدار با مس رفسنجان آغاز شود و به رتبه تک‌رقمی که هدف‌گذاری ما در ابتدای مسابقات بوده دست پیدا کنیم.

انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور