تاریخ : يکشنبه 12 اسفند 1397     |     کد : 4106

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز:

با تمام توان به مصاف سرخپوشان می‌رویم/ بازیکنان شهرداری تبریز تشنه پیروزی‌اند

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز گفت:

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، حیدر جعفری سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز در گفت‌وگو با شهریار با اشاره به بازی امروز تیمش برابر سرخپوشان پاکدشت، اظهار داشت: دیدار با سرخپوشان جزو معدود بازی‌هایی است که ما بازیکن مصدوم و محروم نداریم و با تیمی کامل و با تمامی نفرات به مصاف حریف می‌رویم و از این رو امیدواریم تا بتوانیم نتیجه دلخواه مقابل حریف مدعی خود کسب کنیم.
 
وی ادامه داد: ما پس از حدود یک ماه دوباره در زمین خودمان بازی می‌کنیم و این موضوع باعث شده تا بازیکنان ما اشتیاق زیادی برای رویارویی با حریف داشته باشند. ما تشنه کسب سه امتیاز این بازی هستیم و می‌خواهیم آخرین بازی خانگی خود در سال ۹۷ را با پیروزی پشت سر بگذاریم.
 
جعفری عنوان کرد: ما در بازی‌های خانگی امتیازات قابل قبولی کسب کردیم و می‌خواهیم به روند خوب خود در تبریز ادامه دهیم. برای دیدار با سرخپوشان تمرینات خوبی پشت سر گذاشته‌ایم و در وضعیتی قرار داریم که فقط با سه امتیاز راضی می‌شویم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز در رابطه با برنامه‌های موردنظرش برای دیدار امروز خاطرنشان کرد: ما در فکر ارائه یک فوتبال خوب و برتر هستیم و چنانچه اتفاق خاصی رخ ندهد، قطعاً سه امتیاز را می‌گیریم. ما در این بازی نیاز به برد داریم و نمی‌خواهیم در خانه امتیاز از دست بدهیم.
 
گفتنی است هفته بیست و ششم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور امروز (یکشنبه) ۱۲ اسفندماه با برگزاری هفت دیدار سپری می‌شود که در چارچوب دیدارهای این هفته تیم شهرداری تبریز از ساعت ۱۴: ۳۰ در ورزشگاه اختصاصی خود به دیدار تیم سرخپوشان پاکدشت می‌رود.
 
انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور