تاریخ : يکشنبه 12 اسفند 1397     |     کد : 4107

کارمند سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در مسابقات بین‌المللی؛

پرویز هادی به فینال مسابقات بین‌المللی بلغارستان راه یافت

پرویز هادی، نماینده تیم ملی کشتی ایران و کارمند سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز به فینال مسابقات بین‌المللی دانکلوف بلغارستان را یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، مسابقات بین‌المللی کشتی آزاد دانکلوف بلغارستان از 9 تا 12 اسفندماه به میزبانی شهر روسه بلغارستان برگزار می‌شود که پرویز هادی، کارمند این سازمان به عنوان نماینده تیم ملی ایران در این رقابت‌ها حضور دارد.
 
هادی در دور نخست این مسابقات با نتیجه ده-صفر از سد میچائیل سوکوی از آمریکا گذشت. او در مرحله دوم توانست ژی وی دنگ چینی که نائب قهرمان مسابقات جهانی را کسب کرده را با نتیجه 8-4 شکست داده و به دور یک‌چهارم نهایی صعود کند.

کارمند سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز در یک‌چهارم نهایی نیکولاس گویازدوفسکی از آمریکا را با نتیجه 5-2 مغلوب کرد. این کشتی آمریکایی مدال برنز جهان را در کارنامه دارد.
 
کشتی‌گیر تیم ملی کشورمان در وزن 125 کیلوگرم در مرحله نیمه‌نهایی این وزن نیز توانست دانیل لیگتی از مجارستان را با نتیجه 13-8 از پیش رو بردارد. نکته قابل توجه در رابطه با این دیدار، برتری 7-2 نماینده مجارستان مقابل هادی بود که در نهایت نماینده کشورمان توانست از سد رقیبش بگذرد.
 
هادی در دیدار فینال این رقابت‌ها که بعد از ظهر امروز برگزار می‌شود، به مصاف الکساندر خوتسیانیوسکی از اوکراین می‌رود.
 
انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور