تاریخ : يکشنبه 12 اسفند 1397     |     کد : 4108

هفته بیست و ششم لیگ یک فوتبال؛

شهرداری تبریز حریف رده سومی را متوقف کرد

تیم فوتبال شهرداری تبریز موفق شد تیم رده سومی سرخپوشان پاکدشت را با تساوی 2-2 متوقف کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، تیم‌های فوتبال شهرداری تبریز و سرخپوشان پاکدشت در چارچوب دیدارهای هفته بیست و ششم لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور از ساعت 14:30 امروز در ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز به مصاف هم رفتند.
شاگردان جعفری که پس از حدود یک ماه در تبریز به میدان رفتند، انگیزه‌های زیادی برای پیروزی در این بازی خانگی داشتند اما این تیم مهمان بود که در دقیقه 21 از روی نقطه پنالتی به گل رسید.

پس از این گل، شهرداری تبریز تلاش مضاعفی برای باز کردن دروازه تیم مهمان داشت و موفق شد در دقیقه 28 و پس از حرکتی تیمی توسط فرشاد بیابانی به گل تساوی دست پیدا کند. در وقت اضافی نیمه نخست شهرداری تبریز یک گل دیگر به ثمر رساند که داور پیش از ورود توپ به دروازه خطای مهاجم این تیم را اعلام کرد.

در نیمه دوم دو تیم به دنبال به ثمر رساندن گل برتری بودند و این سرخپوشان پاکدشت بود که موفق شد در دقیقه 73 توسط محمد رحمتی به گل برسد. پس از این گل بازیکنان شهرداری تبریز موقعیت‌های خطرناکی روی دروازه حریف خلق کردند که بی ثمر بود.

بازی که با برتری تیم مهمان دنبال می‌شد در دقیقه 85 با شوت از راه دور جعفر برزگر به تساوی کشانده شد تا شهرداری تبریز در این دیدار حریف رده سومی خود را متوقف کند.

انتهای پیام/
 


خداویردی فلاح پور