تاریخ : يکشنبه 19 اسفند 1397     |     کد : 4117

ناجیان شهرداری تبریز در جمع بهترین‌ها؛

از مسئولان و ناجیان استخرهای شهرداری تبریز تجلیل شد

از مسئولان و ناجیان استخرهای سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، دوره ارتقاء سطح دانش مدیران اماکن آبی با حضور مهدی حیدری، نائب رئیس فدراسیون نجات‌غریق کشور، حبیب ستوده نژاد، معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، اکبر فرج اللهی، رئیس هیئت شنا، رحیم عادل مقام ،رئیس هیئت نجات غریق استان و بابک محبوب حاج علیلو، معاونت محترم دادستان تبریز برگزار شد.
 
با توجه به حضور استخر خاوران سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در جمع برترین استخرهای استان، از وحید ستوده نژاد، مدیر این استخر نیز تجلیل و قدردانی شد.
 
با توجه به کسب مقام نائب قهرمانی مسابقات نجات‌غریق استان توسط تیم نجات‌غریق (آقایان) شهرداری تبریز از شناگران و شرکت‌کنندگان در این مسابقات نیز تجلیل صورت گرفت. شهرداری تبریز با پویا حسین زاده .بهمن خلیل نژاد .حسین جهانگیری .محمد علی حکم آبادی .عباس جهانگیری و بهزاد نوبری در این مسابقات شرکت کرده بود.
 
همچنین مراسم مهر منجی با حضور مسئولین و روسای هیئت‌های شمال غرب و ناجیان برگزار شده و از خانم‌ها صدیقه مقدم پور و شبنم انور حقیقی از استخرهای شهید توانا و خاوران به عنوان ناجی نمونه تجلیل شد.

انتهای پیام/
 


خداویردی فلاح پور