تاریخ : چهارشنبه 21 فروردين 1398     |     کد : 4131

شهردار تبریز در دیدار با بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال شهرداری:

برای حفظ تنها سهمیه شهرتان در لیگ یک با تعصب بازی کنید

شهردار تبریز در آخرین تمرین تیم فوتبال شهرداری پیش از بازی با شهرداری ماهشهر حضور یافت و با بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، ایرج شهین باهر، شهردار تبریز با حضور در زمین اختصاصی تیم فوتبال شهرداری تبریز ضمن آرزوی موفقیت برای این تیم در بازی با شهرداری ماهشهر گفت: این تیم بیش از هر کس دیگر متعلق به بازیکنان و کادر فنی بومی این تیم است.

وی افزود: افتخار بزرگی است که تیمی متشکل از جوانان بومی راهی مسابقات شده و توانسته با تمام مشکلات سرپا بایستد.

شهردار تبریز در بخش دیگری از سخنانش خطاب به بازیکنان این تیم گفت: تکلیف شما در این تیم نسبت به بازیکنان تیم های دیگر بیشتر است چرا که شما می خواهید با تیم شهر خودتان به موفقیت برسید. وقتی به این باور برسید که می خواهید برای شهر خودتان موفقیت کسب کنید قطعا با انگیزه بیشتر در زمین حاضر خواهید شد.

شهین باهر با بیان اینکه ادامه فعالیت تیم بیش از هر موضوع دیگر به موفقیت تیم برمی گردد گفت: از بازیکنان انتظار داریم با تعصب در بازی فردا حضور پیدا کنند و سهمیه لیگ یک را برای شهرداری و خودشان حفظ کنند.

شهردار تبریز با اشاره به اینکه همیشه بر این باور بودم که تیم شهرداری باید با بازیکنان بومی تشکیل شود گفت: ما در قبال ورزش، سلامتی و اشتغال جوانان این شهر مسئولیت داریم و باید به آن باور داشته باشیم.

شهین باهر تصریح کرد: در تیم داری هرگز دنبال این نبودیم که یک بازیکن خارجی با هزینه بالا وارد تیم کرده و با گلزنی اش به شادمانی بپردازیم، این کار هرگز در برنامه های ما وجود نداشته و ندارد.

اوی افزود: بچه های این شهر باید از این امکانات استفاده کنند و پله های ترقی را طی کنند و امیدوارم یک روز شاهد حضور فرزندان این شهر در لیگ های معتبر اروپایی باشیم.

گفتنی است، بازی تیم های شهرداری تبریز و شهرداری ماهشهر از هفته سی و یکم لیگ یک فوتبال کشور، از ساعت ۱۶:۴۵ امروز در ورزشگاه اختصاصی شهرداری برگزار می شود. تماشای این بازی همچون دیدارهای گذشته برای علاقه‌مندان رایگان است.

انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور