تاریخ : چهارشنبه 21 فروردين 1398     |     کد : 4134

شاگردان جعفری مقابل شهرداری ماهشهر متوقف شدند

تیم فوتبال شهرداری تبریز مقابل شهرداری ماهشهر به تساوی پر گل رضایت داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، هفته سی و یکم دسته یک فوتبال کشور عصر امروز با برگزاری 7 دیدار پیگیری شد.

در چارچوب دیدارهای این هفته شهرداری تبریز از ساعت 16:45 در ورزشگاه اختصاصی خود به مصاف شهرداری ماهشهر رفت که این بازی با نتیجه 3 بر 3 به پایان رسید.

در نیمه نخست این دیدار که با حضور پرشور هواداران و مسئولان شهری برگزار شد، شهرداری تبریز در فرصت‌های مختلف دروازه تیم مهمان را تهدید کرد اما بی‌دقتی و بدشانسی مانع گلزنی شاگردان حیدر جعفری شد. از سوی دیگر وحید مهدی خانی و مدافعان شهرداری تبریز هم عملکرد خوبی داشتند تا نیمه نخست این بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم شهرداری تبریز شروع خوبی داشت و توانست در دقایق 54 و 63 دروازه مهمان خود را باز کند اما در ادامه خیرالله ویسی (پنالتی)، رضا نجاری و جهانگیر عسگری برای تیم مهمان گلزنی کردند تا این بازی با برتری تیم مهمان دنبال شود.

در دقیقه 86 بازی داور برای شهرداری تبریز اعلام پنالتی کرد که اعضای تیم شهرداری ماهشهر وارد زمین شده و بازی را برای دقایقی متوقف کردند تا این بازی با تشنج دنبال شود. با این حال محمدرضا زینال خیری توانست گل سوم تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند تا این دیدار با تساوی 3 بر 3 به پایان برسد.

انتهای پیام/
 


خداویردی فلاح پور