تاریخ : چهارشنبه 1 خرداد 1398     |     کد : 4170

مسئولان برگزاری نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بسیجی شهرداری تبریز معرفی شدند

با برگزاری جلسه هماهنگی نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بسیجی شهرداری تبریز، مسئولان برگزاری این مسابقات مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، ظهر امروز (چهارشنبه) جلسه هماهنگی نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بسیجی شهرداری تبریز در محل حوزه 3 بسیج شهرداری برگزار شد.

در این جلسه ضمن بررسی شرایط لازم برای برگزاری مسابقات مختلف، مسئولان اجرایی نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بسیجی شهرداری کلانشهر تبریز معرفی شده و احکام خود را دریافت کردند.

بر این اساس، غلامرضا صادقی به عنوان مسئول کمیته انضباطی، علی زارع شکاری به عنوان مسئول برگزاری المپیاد و محمدباقر بقائی جاوید به عنوان مسئول دبیرخانه المپیاد معرفی شدند.

لیلا بیگ نژاد به عنوان مسئول مسابقات بانوان در نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بسیجی شهرداری تبریز حضور خواهد داشت. حسین نجفی و امیر پناهی روشن نیز اعضای دبیرخانه المپیاد هستند.

محمدحسین حیدر زاده و رضا عباسی به ترتیب به عنوان مسئولان برگزاری مسابقات فوتسال و مسابقات والیبال معرفی شدند. اسماعیل شاهی عضو اجرایی مسابقات فوتسال بوده و حمید سلمانی و نادر حسن‌پور به همراه بهمن صادقی نیز عضو اجرایی مسابقات المپیاد هستند. سیامک آرش آزاد نیز به عنوان مسئول روابط عمومی این دوره از المپیاد حکم خود را دریافت کرد.

گفتنی است این المپیاد در 6 رشته ورزشی فوتسال، والیبال، دارت، شنا، شطرنج و تیراندازی برگزار خواهد شد که رشته‌های فوتسال و والیبال ویژه آقایان بوده و شرکت‌کنندگان در 4 رشته دیگر در دو بخش آقایان و بانوان با هم به رقابت می‌پردازند.
 
ثبت‌نام در این المپیاد از اول تا بیستم خردادماه در پایگاه شهید تواناء سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، واقع در میدان جهاد (نصف راه)، خیابان ورزش انجام می‌شود. مسابقات این المپیاد نیز از ابتدای تیرماه و همزمان با آغاز هفته دولت شروع‌شده و تا هفته بسیج ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
 


خداویردی فلاح پور