تاریخ : پنجشنبه 2 خرداد 1398     |     کد : 4172

قدوسی: توجه به ورزش محلات یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز است

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: توجه به ورزش محلات یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز است که در دوره جدید پی گرفته خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، ایوب بهتاج، در دیدار با سرپرست این سازمان ضمن اشاره به پتانسیل‌های ورزشی تبریز اظهار داشت: با توجه به این سرمایه‌های ماندگار می‌توان آینده‌ای نیک برای ورزش این شهر رقم زد.
 
وی با تبریک انتصاب حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی به عنوان سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز ادامه داد: امید آن می‌رود در دوره جدید در حوزه ورزش شاهد پویایی و توجه به این بخش بوده و با پرورش نیروهای جدید، گامی در راستای ارتقای ورزش شهر تبریز با حضور ورزشکاران بومی برداشته باشیم.
بهتاج با بیان اینکه استخدام ورزشکاران غیربومی، ثمرات خوبی نداشته است، افزود: با توجه به پتانسیل‌های ورزشکاران بومی، می‌توان نسبت به بلندآوازه‌تر کردن نام تبریز در عرصه‌های قهرمانی نیز امید بست.
 
حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی هم در این دیدار با قدردانی از نگاه مثبت اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی نسبت به حمایت از ورزشکاران بومی خاطرنشان کرد: برنامه‌ها و اقدامات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز هم در راستای دستیابی به همین موضوع است و بی‌شک با توجه به این پتانسیل‌ها می‌توان به نتایجی روشن امیدوار بود.
 
وی همچنین با اشاره به جایگاه ورزش محلات در کشف و تربیت این نیروها، افزود: توجه به ورزش محلات یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز است که در دوره جدید پی گرفته خواهد شد.
 
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در پایان گفت:: این دو مجموعه در آینده همکاری‌ها و تعامل‌های بسیاری خواند داشت و می‌توان از رهگذر این همکاری به نیروهایی جوان، متعهد، سالم و با نشاط پرورش داد.
 
انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور