تاریخ : يکشنبه 5 خرداد 1398     |     کد : 4176

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز:

باشگاه‌های ورزشی محلات باید پشتیبان سلامت عمومی باشند

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با حضور در باشگاه کیک‌بوکسینگ شهید نجفی، از استعدادهای برتر و نفرات برگزیده این باشگاه ورزشی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی ضمن حضور در باشگاه کیک‌بوکسینگ شهید نجفی، با مربیان و هنرآموزان این باشگاه گفت‌وگو کرده و دقایقی به تماشای هنرنمایی نوجوانان رزمی‌کار نشست.
 
وی در این دیدار با اشاره به اینکه روح سلامت و نشاط اجتماعی، در گرو  توسعه هدفمند ورزش است، اظهار داشت: باشگاه‌های ورزشی در سطح محلات، ظرفیت بسیار مهمی هستند که علاوه بر جنبه سلامت عمومی، می‌توانند استعدادهای جوان و نوجوان را نیز پشتیبانی کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی افزود: باشگاه شهید نجفی به عنوان تنها باشگاه فعال کیک‌بوکسینگ در شمالغرب کشور که دو مدال طلایی جهانی در رده سنی جوانان کسب کرده، الگوی ارزنده‌ای برای تربیت استعدادهای برتر است.
 
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز ادامه داد: رقابت در هر حال، زیبا و سازنده بوده اما این منش پهلوانی و جوانمردی است که ماندگار خواهد بود. بر همین اساس از اساتید و مربیان باشگاهی انتظار می‌رود در تعالیم خود، عنایتی ویژه به این جنبه ورزش داشته باشند.
 
گفتنی است بیش از 20 قهرمانی کشوری و استانی در باشگاه کیک‌بوکسینگ شهید نجفی فعالیت دارند. میرحسین سیدمحمدی دارنده مدال طلا از مسابقات چک و امیررضا سرتیپی دارنده مدال طلا از کشور اسپانیا، از افتخارات جهانی این باشگاه به شمار می‌روند. همچنین در پایان این دیدار، از استعدادهای نوجوان این باشگاه تجلیل شد. 
انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور