تاریخ : يکشنبه 19 خرداد 1398     |     کد : 4198

ثبت‌نام رایگان خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در مدارس ورزشی شهرداری تبریز

قدوسی: اوقات فراغت کودکان و نوجوانان نیازمند توجه ویژه است

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: شهرداری تبریز در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان این شهر در تلاش است تا با بهره‌گیری از پتانسیل‌های موجود خود، به صورت هدفمند به توسعه ورزش پایه بپردازد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی در رابطه با لزوم توجه به غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان اظهار داشت: کودکان و نوجوانان سرمایه‌های آینده کشور هستند و باید توجهی ویژه به آن‌ها داشت.

وی افزود: شهرداری تبریز در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان این شهر در تلاش است تا با بهره‌گیری از پتانسیل‌های موجود خود، به صورت هدفمند به توسعه ورزش پایه بپردازد. به همین منظور مدارس
ورزشی شهرداری تبریز در تابستان 98 و در رشته‌های مختلف ورزشی فعالیت خواهد کرد.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در رابطه با ثبت‌نام در این مدارس خاطرنشان کرد: ثبت‌نام در مدارس ورزشی شهرداری تبریز از 10 خردادماه آغاز شده و تا 30 خردادماه نیز ادامه خواهد داشت.
قدوسی با اشاره به توجه ویژه به اقشار ضعیف جامعه در این مدارس گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، مقررشده است ثبت‌نام خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در این مدارس به صورت رایگان انجام شود. هدفمان نیز حمایت از اقشار ضعیف جامعه و رشد استعدادهای موجود در این خانواده‌ها است.

وی افزود: همچنین ثبت‌نام برای خانواده معظم شهدا، جانبازان و آزادگان رایگان بوده و کارکنان شهرداری تبریز هم می‌توانند از تخفیف 50 درصدی استفاده کنند.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در پایان ابراز امیدواری کرد استعدادهای برتر این مدارس در رشته‌های مختلف، با رشد در مدارس و آکادمی‌های ورزشی شهرداری تبریز بتوانند در آینده برای تبریز و آذربایجان شرقی افتخارآفرینی کنند.

گفتنی است کلاس‌های مدارس ورزشی شهرداری تبریز در رشته‌های والیبال، بسکتبال، شنا، تنیس، تکواندو و تیراندازی در دو بخش دختران و پسران برگزار خواهد شد. کلاس‌های فوتبال و دفاع شخصی - کاراته نیز ویژه پسران و کلاس‌های فوتسال و کاراته ویژه بانوان از جمله دیگر کلاس‌های این مدارس در طول تابستان 98 هستند.

 

بیشتر بخوانید:

کلاس‌های مدارس ورزشی شهرداری تبریز در تابستان 98 برگزار می‌شود

برنامه برگزاری کلاس‌های مدارس ورزشی شهرداری تبریز در تابستان 98 مشخص شد

 شرایط ثبت نام در مدارس ورزشی شهرداری تبریز مشخص شد

انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور