تاریخ : سه شنبه 21 خرداد 1398     |     کد : 4202

مدارس ورزشی شهرداری تبریز از مربیان توانمند بهره می‌برد

بناکار: وجود تیم لیگ برتری انگیزه‌ای مضاعف برای علاقه‌مندان به والیبال است

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: وجود تیم لیگ برتری انگیزه‌ای قابل توجه برای نوجوانان است که موجب استقبال همشهریان از مدرسه والیبال شهرداری می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، عادل بناکار در رابطه با فعالیت شهرداری تبریز در ورزش پایه اظهار داشت: چند سال است که تیم والیبال در شهرداری تبریز تشکیل یافته و اساس کار این بود که حتماً تیم‌های پایه را تشکیل داده و به آنها توجه زیادی داشته باشیم تا این بازیکنان در آینده بتوانند در  تیم‌های لیگ برتری و لیگ یک باشگاه حضور داشته و جایگزین بازیکنان دیگرمان شوند.

وی افزود: فکر می‌کنم شهرداری در این مورد عملکرد موفقی داشته و توانسته با وجود تیم لیگ برتری، انگیزه‌ای مضاعف برای نوجوانان ایجاد کنند. زمانی که می‌خواستیم برای نخستین بار کلاس‌های آموزشی والیبال را در قالب مدارس ورزشی شهرداری تبریز برگزار کنیم، حدود 10 نفر ثبت‌نام کرده بودند اما سال گذشته بیش از 200 نفر در این کلاس‌ها ثبت‌نام کردند که این موضوع موجب رونق والیبالمان می‌شود.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز در رابطه با کلاس‌های آموزشی شهرداری تبریز برای علاقه‌مندان به والیبال خاطرنشان کرد: بازیکنانی که پیش از این در لیگ برتر حضور داشتند و کارمند شهرداری هستند نیز یکی دیگر از پتانسیل‌های مدرسه والیبال شهرداری تبریز محسوب می‌شوند که نوجوانان با استفاده از تجربه آنها می‌توانند با آموزش بیشتر، در سال‌های آتی به تیم‌های مختلف ملحق شوند.
 
بناکار در رابطه با حضورش در کلاس‌های آموزشی مدرسه والیبال شهرداری تبریز گفت: وجود تیم لیگ برتری انگیزه‌ای قابل‌توجه برای نوجوانان است که موجب استقبال همشهریان از مدرسه والیبال شهرداری می‌شود. در این کلاس‌ها مربیان خوبی داریم که همیشه همراه با آنها در کلاس‌های آموزشی والیبال کنار نوجوانان هستیم. آرزوی من این است که کلاس‌ها موقت نبوده و طبق تأکید مسئولان، کلاس‌ها دائمی باشد تا بتوانیم استعدادهای موجود را جذب کرده و بازیکنان را از نظر فیزیکی، تغذیه، فنی و ... ارتقا دهیم.
 
وی در پایان گفت: می‌خواهیم نوجوانان به صورت علمی به مراحل بالاتر والیبال برسند. در این مورد شهرداری تبریز موفق بوده و می‌تواند بهتر از این هم عمل کند.
 
انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور