تاریخ : پنجشنبه 23 خرداد 1398     |     کد : 4206

قدوسی: برگزاری مسابقات آسیایی در تبریز انگیزه‌ای مضاعف برای جوانان و نوجوانان است

حمایت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از میزبانی مسابقات فوتسال زیر 20 سال آسیا

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در راستای برگزاری هر چه باشکوه‌تر مسابقات فوتسال زیر 20 سال آسیا در تبریز حمایت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، ظهر امروز حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین قدوسی با نماینده فدراسیون فوتبال دیدار کرد.

در این دیدار که به منظور هماهنگی‌های لازم برای برگزاری مسابقات فوتسال زیر 20 سال آسیا انجام شد، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با اشاره به جایگاه فوتبال و فوتسال در ورزش و علاقه‌مندی جوانان به این رشته‌های ورزشی اظهار داشت: از برگزاری مسابقات آسیایی در تبریز خوشحال هستیم چرا که این موضوع انگیزه‌ای مضاعف برای جوانان و نوجوانان ما به حساب می‌آید.

وی افزود: ورزش تبریز پتانسیل‌های زیادی دارد که بر همین اساس در سال‌های گذشته نیز شاهد درخشش جوانان این شهر در رشته‌های مختلف ورزشی بوده‌ایم. موفقیت‌های تیم‌ فوتسال مس سونگون در لیگ برتر فوتسال و باشگاه‌های آسیا نیز نشان‌دهنده توانمندی تبریز و آذربایجان شرقی در این رشته است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی ادامه داد: تمام تلاش ما بر این است تا با هماهنگی با ارگان‌های مختلف، به افزایش نشاط و سلامتی همشهریان کمک کنیم.

حمیدرضا احمدی نیز به عنوان نماینده فدراسیون فوتبال در این دیدار اظهار داشت: خوشحال هستیم که دومین دوره مسابقات فوتسال زیر 20 سال آسیا در تبریز برگزار می‌شود. این شهر میزبانی خوبی از مسابقات داشته که این موضوع رضایت مسئولان AFC و مهمانان حاضر را در پی داشته است.

وی با اشاره به سابقه تبریز در برگزاری مسابقات بین‌المللی گفت: ورزش در تبریز جایگاه ویژه‌ای دارد. میزبانی موفقیت‌آمیز از مسابقات کشوری و بین‌المللی نیز نشان‌دهنده پتانسیل‌های موجود در این شهر است. امیدوارم این مسابقات نیز با تلاش‌های مسئولان این شهر با موفقیت به پایان برسد.

گفتنی است سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز به منظور توسعه نشاط اجتماعی و حمایت از ورزش، در برگزاری این مسابقات با مسئولان فدراسیون و هیئت فوتبال همکاری می‌کند.

انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور