تاریخ : پنجشنبه 23 خرداد 1398     |     کد : 4207

انصراف شهرداری تبریز از تیم داری بر اساس رأی هیات حل اختلاف استان بوده است

انصراف باشگاه شهرداری تبریز از تیم داری در رشته‌های فوتبال، والیبال و دوچرخه‌سواری بر اساس مصوبه هیات اختلاف بوده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، با توجه به لزوم تعیین تکلیف تیم‌های شهرداری تبریز در لیگ یک فوتبال، لیگ برتر والیبال و سایر رشته‌های ورزشی و غیرقانونی بودن تیم داری شهرداری بر اساس رأی شورای حل اختلاف استان، سرپرست این سازمان با ارسال نامه‌ای به مدیرکل ورزش و جوانان استان، از انصراف حضور این باشگاه در مسابقات رشته‌های ورزش قهرمانی خبر داد.

به منظور حفظ سهمیه‌های باشگاه شهرداری تبریز در این شهر و جلوگیری از هدررفت استعدادهای بومی و حفظ نشاط اجتماعی، در این نامه اعلام شده که شهرداری تبریز آماده فروش امتیاز تیم‌های فوتبال، والیبال و دوچرخه‌سواری است. در این راستا اولویت با مشتریان داخل استان بوده و در صورت نبود خریدار، سهمیه‌های این باشگاه به شهرهای خارج از استان واگذار خواهد شد.

گفتنی است، این تصمیم بر اساس مصوبه شورای حل اختلاف استان و ابلاغیه وزارت کشور و فرمانداری شهرستان تبریز به شماره 15909/م به تاریخ ۹۷/۰۸/۲۰، علی‌رغم علاقه مدیران این سازمان به حفظ تیم‌های شهرداری در سطوح مختلف ورزشی و اجرای قانون اتخاذ شده است.

بر این اساس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با تمرکز بر ورزش همگانی همچون سال‌های گذشته در خدمت همشهریان گرامی بوده و تمام تلاش خود را برای ارتقای سطح سلامت و نشاط شهروندان تبریزی به کار خواهد بست.

انتهای پیام/


PDF چاپ چاپ