تاریخ : دوشنبه 27 خرداد 1398     |     کد : 4210

جام شهدای بسیج؛

قرعه‌کشی مسابقات فوتسال و والیبال کارکنان شهرداری تبریز برگزار می‌شود

مراسم قرعه‌کشی مسابقات فوتسال و والیبال کارکنان شهرداری کلانشهر تبریز روز دوشنبه، 3 تیرماه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سامان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز (جام شهدای بسیج) از 23 تیرماه و همزمان با میلاد امام رضا (ع) آغاز و تا هفته بسیج ادامه خواهد داشت.

این المپیاد در رشته‌های فوتسال، والیبال، دارت، شنا، شطرنج و تیراندازی برگزار خواهد شد که رشته‌های فوتسال و والیبال ویژه آقایان بوده و شرکت‌کنندگان در 4 رشته دیگر در دو بخش آقایان و بانوان به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

با توجه به اینکه مسابقات ورزش‌های کارمندی در سال 98 در قالب این المپیاد برگزار می‌شود، تیم‌های ورزشی مناطق و سازمان‌های شهرداری کلانشهر تبریز می‌توانند جهت ثبت‌نام به دبیرخانه نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز (جام شهدای بسیج) واقع در میدان جهاد (نصف راه)، خیابان ورزش، معاونت ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، پایگاه شهید توانا مراجعه نمایند.

گفتنی است، این مسابقات طبق آئین نامه‌های اعلام‌شده برگزار می‌شود. مراسم قرعه‌کشی مسابقات رشته‌های فوتسال و والیبال به ترتیب از ساعت 10 و 11 روز دوشنبه، 3 تیرماه در تالار جلسات ساختمان مرکزی شهرداری تبریز برگزار خواهد شد.


بیشتر بخوانید:

آئین‌نامه مسابقات نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بسیجی شهرداری تبریز منتشر شد

نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان بسیجی شهرداری تبریز برگزار می‌شود

انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور